Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell, hogy történjen ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell, hogy történjen ahhoz egy pasival, hogy azt mondhassák rá: minden jogát elveszítette ahhoz, hogy férfinak nevezzék?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem erre egy konkrét eset ugrik be: Van egy pár, akik szórakozni mentek. Amikor későn hazafelé ballagtak az utcán, belekötöttek a lányba (elég kihívó ruhában volt), beszólogattak, randa dolgokat kiabáltak rá, de a srác rá sem hederített. Ettől bátrabbak lettek a beszólogatók és végül odáig fajult a dolog, hogy elkezdték fogdosni a lányt. A srác meg elfutott. A lánnyal pedig ki tudja, mi történt azután. Szerintem ebben az esetben nyugodtan mondhatjuk, hogy elveszítette a jogát ahhoz, hogy férfinak nevezzék.
2012. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Gyávaság, jellemtelenség.
2012. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
ha lány kiheréli férfit akkor márcsak eunuch
2012. ápr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bocs de ez a ferfi dolog csak egy kitalacio. egy illuzio. es nem is akarok arra gondolni hogy ki hogyan kene megszegyenuljon, vagy milyen rossz donteseket kene hozzon hogy masok "tiszteletet" elveszitse. van jobb dolgom is, mint peldaul megvakarni a tokom. grrrrrrrr
2012. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fasz helyett pinája van.
2012. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Megüti a párját...agresszíven viselkedik a párjával...
2012. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem minden egyes hím egyed, aki megerőszakol valakit. Egytől egyig ki kéne őket herélni, hiszen nem veszik figyelembe a másik jogát, hogy megválassza kivel akar szexuális kapcsolatba lépni (minden egyes embert megillet ez a jog), szóval neki se járna ezek után ez a jog többet.
2012. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennyi baromságot.
2012. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Megkérdezhetem, hogy miért pontoztatok le?
2012. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pogány Zsuzsi válasza:
Nem történni szokott az ilyesmi, hanem az illető viselkedése, cselekedetei miatt veszíti el a férfi mivoltát.
2015. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!