Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ezek teljesen hüjének néznek?...

Ezek teljesen hüjének néznek? A baleseti adót sem mi fizetjük ugye?

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy a baleseti adót nem az emberek hanem a biztosítók fizetik majd. Ki fizeti a végén.... Hát mi.

A telefonadóval is ezt csinálják nem mi persze nem várjatok egy kicsit majd meglátjátok! És mi szépen minden beveszünk aztán szopunk....



2012. máj. 20. 03:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Baleseti adó? Bocs, le vagyok maradva. Ez azt jelenti hogy ha balesetet okozol akkor adóznod kell utána? Mert akkor ez világtalálmány!
2012. máj. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt jelenti, ha okozol balesetet, ha nem akkor is adóznod kell. És igen világtalálmány. :)
2012. máj. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mert talán hülyék is vagyunk, az ország adósságát is te fizeted amihez az égvilágon semmi közöd, sőt még te veszel fel hitelt a banktól, hogy fizethess a banknak, a kamatok meg rádmaradnakés csak nőnek..amihez megint nem sok közöd van.


ha kicist jobban körülnézel mindent tefizetel még az életedért való jogot is olyan embereknek akik úgygondolják nekik jár az h te befizesd neki az éeltdíjad...

2012. máj. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért, bevette valaki hogy nem mi fogjuk fizetni?:)
2012. máj. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fasza :D
2012. máj. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jún.1-től jön a levegő adó
2012. máj. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Látom titeket is komolyan megéríntett a dolog......
2012. máj. 20. 10:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akit ez valóban komolyan érintene, annak nemhogy autója, de még telefonja sincs.
2012. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy ki fizeti be az államkasszába, az pedig egy másik, hogy valójában kinek a pénze kerül oda. A baleseti adóról eddig sosem mondták azt, hogy a biztosítótársaság nem hárítja tovább a biztosítottak felé.
2012. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most mit vagytok úgy oda. Régen füstadó, kéményadó, kilenced, tized volt, az most nem divat. Van baleseti adó, a többit nem mondom, miért én adjak ötleteket.

Aztán elzavarták a földesurakat, később másokat. Bár az előbbiek már jönnek vissza. Lesz itt még hungarikumadó is.

2012. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!