Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik, Fidesz, Mszp, Lmp...

Jobbik, Fidesz, Mszp, Lmp Vajon melyik? Melyik fog tudni 1 olyan kormányzást mutatni ami hasznos?

Figyelt kérdés
De ezek közül 1-ik feloszlott 1-ik már kormányzott és elk**ták.A többi meg olyan rossz hogy meg sem szavaznák őket szóval én maradok középen aki velem 1-et ért az jön 1 igennel!

2012. jún. 6. 21:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Fidesz?Tapasztaljuk...

Mszp?Tapasztaltuk...

Jobbik?Nem akarjuk tapasztalni...

LMP? Ez valami vicc?


Én mondom kellene 1 új de normális párt.De egy olyan ami nem poszt-kommunistákból meg jobbikhoz hasonló figurákból és túlliberálisokból áll.Mert a liberalizmus jó de csak egy bizonyos szintig.

2012. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Én azért szavazok a JOBBIK-ra mert, ha esetleg meg is nyeri a választást (kicsi rá az esély sajnos)akkor se lesz 2/3-a. Ebből következik, hogy nem csinálhatna olyan álmokfutást mint most a Fidesz és egyedül nem is tudna pl kilépni az Unióból. Tehát lényegébe aki fél a JOBBIK-tól az gondoljon bele hogy az ilyen terveket csak naprendre tudják venni de nem biztos hogy el is fogadják. Ugyanakkor bátran kimerem jelenteni, hogy a legösszeszedettebb párt és nagyon sok olyan téma került be a parlamentbe ami eddig tabutémának számított. Egy esélyt megérdemelnek és ha nem szálnak el a hatalomtól akkor végre lesz ennek az országnak egy normális pártja.
2012. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Egyik sem.

Egyik pártra sem lehetne rábízni egy ország vezetését.

2012. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
4%

Jobbik, FIDESZ, MSZP ők azok akik között elfog dőlni minden esetre szerintem most Jobbik kell de csak egy vélemény tényleg kéne egy új normális párt ami nem "löveti ki a tüntetők szemét/ nem folyt meg a megszorításokkal/ nem akarja le igázni európát.



Ez csak egy vélemény.

2012. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

A Jobbik szavazók a jobbikot várják befutónak csak nem tudjuk miért?

A közvéleménykutatások bebizonyították hogy az emberek jó része több olyan liberális elvet vall ami a jobbikkal nem összeegyeztethető!

Azt nem is említve hogy az EU-ból legtöbben nem akarnak kilépni és a kölföldi cégeket sem akarják elzavarni, sem polgárháborút a cigányokkal, netán hogy mindenkit kivizsgáljanak hogy kiben van "zsidó-gén"!!

Ha a MIÉP elbukott akkor miért épp a Jobbik szerezne 50% fölött?


Az mszp és a fidesz teljesen lejáratódott de a fidesz-mszp pofozkodás miatt a szavazók egy része automatikusan átszavaz a másik oldalra ha az egyik bénázik...


Ami nekem számítana azok a szakemberek vagy akikben legalább részben tudok hinni hogy TUDJÁK irányítani az országot! na itt bukik el az LMP és a Jobbik!

Egyszerűen nem hiszek benne hogy a politzáláson kívül valódi gazdasági változást tudnának hozni(mint említettem a zavarjuk ki a külföldieket NEM gazdasági program hanem hül.eség!!)


Én ezért várnám Bajnait!

Sikerült rövid ideig tartó elnöksége alatt kicsit helyre ráznia a gazdaságot ami jó ideig hajtotta a motort a válság ellenére! És még az IMF pénz többségét is meghagyta a fidesznek(az MNB pénzen kívüli rész vagy 70-80%-át) akik a 3000 milliárdos nyugdíjvagyonnal is recesszióba tudták fordítani a gazdaságot ami szinte gazdasági csoda!! Úgy hogy az adósságunk nem csökkent!!


Szóval remélem Bajnai és Oszkó visszajön KÜLÖN(!!) mert a mostani pártokra nem szívesen szavaznék!

2012. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Mind zsidó párt, szóval egyik se.

Magyar Főnix Mozgalom!

2012. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%

Jobbikra soha!

Zsidózást nem akarok, összeesküvéselméleteket a világ elfoglalására szintén! Pláne "harcot" ezek ellen!

Cigánykérdést meg kéne már oldani mert szörnyű de ha a jobbik teszi azt lehet hogy jobban megbánnánk mintha semmi nem történne(pedig rokonaim keleti részben laknak).

És attól hogy zavar, még nem gondolom hogy gettóba kéne őket zárni...


Mszp-re minek? 8 év nem volt elég?

Fideszre minek? Tőlük tényleg több volt ez a 2 év mint az mszp 8 éve! Még azt is elcseszték ami jó volt. Viszont bebetonozták magukat 10 évre hogy utólag se lehessen számon kérni őket de mindenhonnan lenyúlhassák a nagy pénzt! Ennyihez értenek! A hatalmuk kiterjesztéséhez!


Bajnai nem lenne rossz de a fentiekre nem szívesen szavaznék szóval nem tudom hova állna...

Majd meglátjuk addig ki mit változtat.

Bár a nagy lőzungoknak uccsó évben megint nem szabad hinni...

2012. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

A jobbikra semmiképpen.Túlságosan muszlim barát.Én senki sem szeretné hogyha 1 doboz sörért 30 percnyi korbácsütést kapna.Vagy igen?

Na meg a jobbik olyan elveket vall amik az emberi jogokat semmibe veszik és eltiporják.A cigány gondot lehet kezelné a maga módján de hogy helyre tenné a gazdaságot azt erősen kétlem.

2012. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
Egyik sem. Viszont is sokan féltik pirított honfitársainkat a Jobbiktól. Szerintem az, hogy a börtönöket luxustalanítják, illetve munkát adnak majd a drágáknak (végzettségüknek megfelelőt), vagy esetleg ha egy békebeli rendőrpofonra nem lehet majd automatikusan azt mondani, hogy ebbíz a rasszizmus színtiszta megnyilvánulása, szerintem nem annyira durva megoldás... vagy igen?
2012. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
32%
Természetesen a Jobbik.
2012. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!