Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » 2014 ben ez lesz? 1. MSZP-LMP-...

2014 ben ez lesz? 1. MSZP-LMP-DK 48% 2. Fidesz-KDNP 32% 3. Jobbik 18% 4. FKGP-JESZ 2% szerintem ez lesz.

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 19:42
1 2 3
 11/23 Pietrosol ***** válasza:

Kár!


A viccet félretéve!Akiket az első helyre írtál,közösen fognak indulni a választáson?

2012. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Kisgazda párt KDNP MDF Farkas Flórián roma pártját
2012. jún. 23. 20:15
 13/23 A kérdező kommentje:
Szerintem kötni fognak egy választási koalíciót az MSZP LMP DK
2012. jún. 23. 20:17
 14/23 A kérdező kommentje:
Kisgazda párt KDNP MDF Farkas Flórián roma pártját. Ezt arra a kérdésre írtam hogy kiket nyelt el a fidesz.
2012. jún. 23. 20:40
 15/23 anonim ***** válasza:

a százalék nem sokat jelent mert a köv választáson mégnagyobb súlya lesz az egyéni mandátumoknak.2 éve 53%al lett kétharmada a Fidesznek,2év múlva negyvenvalahány százalék is elég lehet ehhez ha éppen olyan az elosztás.

a DK nem erősíti hanem gyengíti a baloldalt mert valszeg be se kerül és szavazótábora is az Mszp-ből lett kivágva.

ahogy előző ciklusban a Jobbik jó érzékkel vonzotta magához a radikálisokat és ahogy az lmp szólitotta magához a lélegeztetőgépen levő szdsz liberálisait úgy most ezzel szemben egy párt sem tudta felszedni az elégedetlenkedőket.azaz hatalmas változás nem lesz max kevesebben mennek szavazni hiszen aki kiábrándul a jobboldalból az nem lesz automatikusan balos

2012. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
21:35!Azt ne hagyd ki a számításból hogy akik a Fideszre szavaztak két évvel ezelőtt azok között sok csalódott MSZP s volt akik most látják hogy a Fidesz se külömb az MSZP nél és akkor már inkább az MSZP re szavaznak legközelebb és akkor otvannak még a bizonytalanok is akik egyre aktívabbak, az utolsó közvélemény kutatások azt bizonyították hogy a Fidesz gyengül az MSZP viszont erősödik és még két év hátra van a választásokig.
2012. jún. 23. 21:46
 17/23 anonim ***** válasza:

"bebizonyosodna hogy a Fidesz is húz a szélsőjobbhoz."

Azt hittem ez már Nyírő újratemetésénél megtörtént.

2012. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

1. Látom sikerült ki lopni a kérdésemből az FKGP-JESZ koalíciót

2. A DK most lépett ki az MSZP-ből miért kuncsorogná vissza magát.

3. A Jobbik ennél erősebb, a Fidesz ennél gyengébb lesz.

2012. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ezt írod 1. Látom sikerült ki lopni a kérdésemből az FKGP-JESZ koalíciót" Ugyan kérlek azthiszed hogy szükségem van nekem arra hogy ezt el lopjam tőled? :-)
2012. jún. 24. 14:10
 20/23 anonim ***** válasza:
8%
A Jobbik nyer,ha nem akkor abból nagy bajok lesznek szerintem.
2012. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!