Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ma melyik pártra szavaznátok?

Ma melyik pártra szavaznátok?

Figyelt kérdés

Bővebben: csak érdekel, hogy a magyarok hogyan szavaznának, ha a hónapban lenne egy szavazás. Más néven mondhatnám úgy, hogy ez egy közvélemény-kutatás.

Le, és felpontozni senkit sem fogok, csak kíváncsi vagyok.

És tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de azok régiek.

Várok minél több konkrét választ.



2012. aug. 3. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

akkor ide is bemásolom az igazságot:


Én pártatlan mert 3 kiútat látok:


- Orbán viktor "ellép" a többi lépcsőfokra (most nem részletezem)

- Jobbik kerül hatalomra. (Nézzétek meg a 220 millió forintos önkormányzati tartozásukat 2 év alatt eltüntették)

- Bajnai bácsi visszakerül, és folytatja azt, amit elkezdett (+-ban volt nála a GDP + audi gyárat is ő intézte el...)


Más relatív megoldások nincsenek, csak öngyilkossági kisélrletek.

Mellesleg mint mindenki tudja, az ország azért van ott ahol, mert rengeteg hitelt vettünk fel az MSZP-s 8 évben.


2010-ben ért el minket a 2. (talán legnagyobb) szele a válságnak, amit Orbán megtartott saját lábon (hitel nélkül.), ha így tett volna az MSZP is, most élnénk mint hal a vízben.


IMF-től se hitelt vesz fel, csak bebiztosítsa a seggünket...


Szóval aki sír, azért mert "alig tudunk megélni", azt azok között keressétek, aki 2006-ban az MSZP-re szavazott!

2012. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
GOP
2012. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Nincs ilyen párt. Piacbarát liberális vagyok, klasszikus, Márai féle értelemben vett polgári tudattal. Nekem az állam legfeljebb partnerem lehet, nem parancsolóm, vagy pláne nem gazdám. Olyan párt, ami ezt biztosítja, jelenleg nincs. Az esélyes pártok között nem látok nagy különbséget, a jobbik és a fidesz között annyi a különbség, hogy a fideszben még akad, aki hajlandó késsel-villával enni, de már ők is egyre kevesebben vannak, az mszp láthatóan nem tudna mit kezdeni a helyzettel, az lmp meg garantáltan csődbe vinné az országot.
2012. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Civil Mozgalom.
2012. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
MSZP !!!!
2012. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

19.08


Ha azt akarod, hogy megint minden héten itt legyen az IMF akkor hajrá..:( SZÉGYEN!


A Jobbikra szavaznék ők az egyetlen valamire még való párt a zsidózás abba hagyásával még szimpibbek lennének.


Fidesz: Köszönjük az adókat György bácsi nem kérünk többet!

MSZP: KÖSZ NEM!

LMP: Nyugati hülyesége nem fér össze az én elveimmel.

FKGP: Sajnos csak egyre lehet szavazni.

JESZ: Nem a legjobb, de ha nincs más (de van)

4k, Milla, DK: NEM, NEM, SOHA

2012. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Az MSZP-re. Ők európai demokraták, nempedig félázsiai diktátorok, mint tudjukiék. Felhozhatjátok ellenérvnek, hogy korruptak, dehát melyik ember vagy szervezet nem korrupt a világon? Tudjukkiék talán nem korruptak? A svájci, német, holland pártok talán nem korruptak? A Jobbik talán nem korrupt? Dehogynem, így működik a világ...
2012. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Jobbik
2012. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok jobbat,legszívesebben egyikre sem szavaznék,de talán Mszp.
2012. aug. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

MSZP-re soha!

A többiről meg nem mondok semmit..

2012. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!