Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem lehet, hogy a FIDESZ...

Nem lehet, hogy a FIDESZ országosan is a tiszavasvári módszerrel számolja fel a Jobbikot?

Figyelt kérdés

A Jobbik "mintavárosában" a FIDESZ átállított két jobbikos és 3 független képviselőt, akikkel új frakciót alkotott, és rögtön puccsot is hajtottak végre, feloszlatták a képviselőtestületet, és ezzel megszűnt a polgármester mandátuma is. Gondolom, ezért kaptak/kapnak valamit az átállt képviselők, ha mást nem, képviselőséget a FIDESZ-ben a következő választáson. Mi az akadálya, hogy ezt országosan is megtegyék, és átvegyenek a listájukra olyan jobbikos figurákat, akik biztosabbnak látják a jövőjüket a "centrális erőtér" környékén?


[link]


[link]



2012. aug. 5. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az akadálya, hogy ezt országosan is megtegyék, és átvegyenek a listájukra olyan jobbikos figurákat, akik biztosabbnak látják a jövőjüket a "centrális erőtér" környékén?"

Gondolom semmi. Viszont szerintem a Fidesz már rég nem a centrális "erőtér"-hez tartozik. Egyre jobban tolódik a szélre, így szerintem könnyebben egymásra találnak a jobbikosok és a fidesz szimpatizánsok.

2012. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A "centrálist" nem politikailag értették szerintem soha, tehát nem úgy, hogy a jobb és a bal között a közép, hanem úgy, hogy egy nagy központi erőtér, erőmag, ami mindent és mindenkit magába szippant, aki élni akar. A Jobbikot is.
2012. aug. 5. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még a feddhetetlen jobbikosok is megkenhetők :)

Talán mégsem annyira különbek mint amennyire hiszik azt magukról.

2012. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fülöp Erik mégsem állt be bábnak. Hanem inkább új választások vannak épp ma. Mégsem lehet mindenkit megvenni? Hát igen, remélem megszavazzák újra!
2012. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fülöp Eriket tényleg nem tudták átállítani, de a jobbikos képviselőtársait igen. Majd én is figyelem a fejleményeket.
2012. okt. 28. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!