Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ennyit a DK-ról. Szerintetek...

Ennyit a DK-ról. Szerintetek nem undorító?

Figyelt kérdés

Nos, hogy legyen egy kis előélet, 2 pártal szimpatizáltam. Jobbik/DK. Mind2-nél feliratkoztam ahol lehetett. Jöttek is az anyagok.


Egyszer csak megnézem facebookon, "DK kedveli hogy a magyar gárdát lenácizzák". Már megbocsáss.


A magyar gárda 1x se megy ki ok nélkül.

Azt hittem a DK-ban van annyi tisztesség, hogy "hazaszeretőek". Tévedtem.


Egy olyan kezdeményezést lenácizni, amely "okkal" és egyedül állami támogatás nélkül kiáll a rendért, elég kellemetlen lehet.


DK-nál nagyobb hazaáruló pártot én még életemben nem láttam. Már csak a nevétől elkap a hányinger.


Mit tudott felmutatni anno a DK- még MSZP idején a közbiztonságról? Azt hogy betör valaki, és nézzem végig ahogy meglop. Mert bántani se bánthattam. MAx megkinálhattam egy kávéval.


Szánalmas volt az akkori BTK, ami hála isten, hiába hogy utálom a fideszt, most jobb lett, mert már le is üthetem.


Egy ilyen "MSZP - DK" akar kormányélre kerülni, aki szarik a közbiztonságra. "Megloptak? - Ezvan." "Jelentsd fel a rendőrségen..."


Ezek a szövegeik. A rendőrség meg csak feljegyzi, és bedobja egy mély fiókba.


Szarom le hogy luxuskörülmények a jövőben. Tételezzük fel, veszek egy csomó jó dolgot, jól megélek, mert jó a gazdaság.


Na de mit érek ha jön a tolvaj és ellop minden szart? F@sznak kell gazdaság, ilyen közbiztonságnál...



2012. aug. 24. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

"2 pártal szimpatizáltam. Jobbik/DK."


Ez lehet a "tudathasadásos állapot"?

2012. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
A facebookos oldalakon nem hiszem, hogy megmondják, mit lájkoljonak, és mit nem... az is lehet, hogy egy, vagy egy pár ember belájkolta, és kész.
2012. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Komolyan olyan botornak hiszel hogy ezt bevesszük "kedves" kérdező? :)))


Ne nézz minket madárnak!


Leírod hogy DK és Jobbik között vacilláltál(nah persze...)! És hogy most egy ténykedésük miatt fordultál el tőlük...


Aztán azzal folytatod hogy a DK-nak már a nevétől is hányingered volt és hogy a múltbeli cselekedeteiket elítéled őket...


AKKORA KAMU VAGY ÖCSÉM MINT A TAKNYON CSÚSZÁS TÉLVÍZ IDEJÉN!

2012. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Inkább Jobbikos legyél mint gyurcsány párti szerintem.
2012. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

"Egyszer csak megnézem facebookon, "DK kedveli hogy a magyar gárdát lenácizzák". Már megbocsáss."

Ezt maga a párt rakta ki, vagy esetleg a támogatóik? Mert nem mindegy. Amúgy a gárda nem náci, viszont szarkeverő, rasszisták. Akik az agyuk helyett valami mással gondolkoznak.


"A magyar gárda 1x se megy ki ok nélkül."

Nem. A magyar gárda csak oda megy ki, ahol van valami konfliktus a két népcsoport között és még jobban lehet szítani a tűzet. Békét már nem tudnak teremteni, izomkodni, magyarkodni azt tudnak!


"Azt hittem a DK-ban van annyi tisztesség, hogy "hazaszeretőek"."

Olyan párt a 21. században már nemigen van, amelyik hazaszerető. Az az alaptézis, hogy van egy állam és azt mindenféle sallangoktól mentesen kell rendbe rakni és emelni az itt élő emberek életszínvonalát. Ebbe nem fér bele a nacionalizmus, mert az ennél több; érzelmekkel és ideákkal van teli.


"Egy olyan kezdeményezést lenácizni, amely "okkal" és egyedül állami támogatás nélkül kiáll a rendért, elég kellemetlen lehet."

Szerintem felületesen tájékozódsz és ezért alkotsz ilyen mismás véleményt. Nem a kurucból és nem is az ATV-ből kell kizárólagosan tájékozódni.


"DK-nál nagyobb hazaáruló pártot én még életemben nem láttam."

A hazaárulásnak van jogi meghatározásába. Tudtommal a DK nem tett semmi olyat, ami ezt kimerítené.


"Szánalmas volt az akkori BTK, ami hála isten, hiába hogy utálom a fideszt, most jobb lett, mert már le is üthetem."

Mondjuk sokat nem érsz így sem vele. Mert ugyan leütheted, de megnézem én azt mikor bánsz el négy-öt megtermett cigánnyal. Ez is csak olyan látszatintézkedés, mint a jobbikos látszatjavaslatok. Mert valójában nem a probléma gyökerét szeretné megoldani, hanem látszat kezelésekkel szeretnének szavazatokat maximalizálni.


"Egy ilyen "MSZP - DK" akar kormányélre kerülni, aki szarik a közbiztonságra. "Megloptak? - Ezvan." "Jelentsd fel a rendőrségen...""

Miért, ha a BTK szerint lelőhetnéd, akkor mi lenne? Pár nap után a családod lőnék ők szitára!


"A rendőrség meg csak feljegyzi, és bedobja egy mély fiókba."

Ez az intézményrendszer és annak működésének a hibája.

2012. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

ma 15:04


Ez baromság! Én mondjuk azért szavaznék rájuk, mert párttag Bauer Tamás közgazdász!

2012. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók:


Örülök hogy a DK tagjai még ide is járnak "válaszolgatni" kedves: zoli7980


Gyurcsány-ra még mindig fevagyok iratkozva. Ő az akire nemtudok haragudni, és az MSZP-t gyülölöm, mert mint tudjuk a 8 év munkája az MSZP-é volt, nemhiába mondott le gyurcsány.


Az meg hogy Jobbikkal szimpatizálok ezért:

"Közbiztonságot akarok"


Amiért a DK-val tettem:

"Mert amióta ismerem a politikát, mindig is a legszimpatikusabb politikus volt életemben"


Ehhez tegyük hozzá: Bajnai is idekerült, csak ő nem politizál, de ő lenne az első.


Az meg hogy egyik jobboldal, másik bal, ki nem kakilja le? :D

Mert egyik b@rom ez alapján szavaz, másik nem, nem lehet kettő között vacilálni?


Amúgy meg, azért vagyok inkább Jobbikos, mert hiába szavaznék a DK-ra, elég csekély az esély, hogy még a parlamentbe is bekerülnek.


Mellesleg, mint írtam, a Jobbik nagyobb elönyt élvez, a közbiztonság felvállalása miatt.


DK meg azért szimpatikus, mert Gyurcsány csinálta.


Akinek a parlamentbe nincs helye: Megyesi a pártjával, és Dr. Orbán Vik(-k+cc)tor.


Utóbbit inkább ne is emlegessük, mert biztos most is valahol ünnepel hogy: "Jók vagyunk, megcsináltuk!" (tudom kicsit gyurcsányos a szlogen, de orbán is nagyon efelé kezd mozogni...) mikor épp a legnagyobb kakiban vagyunk.



Szánalmas hogy vannak ilyen emberek, mint zoli7980, akit az mozgat meg hogy:


"JUHUUU keresztény szemszög motivál, én is az vagyok! Hmmm akkor nem szavazhatok baloldalra... hmmm akkor legyen jobbik vagy fidesz. Még ha a DK szimpatikus is:


"hát pedig én jobboldali vagyok".


Azok az elfogult vak emberek külték ide az országot, akik a nézeteik miatt szavaztak:


"Csődbevitt 8 évig, nembaj majd most megmutatja hogy nemfog".


Isten ments, hogy ti aztán politizáljatok.


A többieknek meg köszönöm az értelmes választ, az első válaszolón kívül, mert ő is elfogultan él. (lehet való életben is vak, és segéd billentyűzettel gépel...)

2012. aug. 24. 16:11
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

,, A magyar gárda csak oda megy ki, ahol van valami konfliktus a két népcsoport között és még jobban lehet szítani a tűzet. Békét már nem tudnak teremteni, izomkodni, magyarkodni azt tudnak!"


Erődemonstráció a balhézók ellen=rossz, értem?

Nem hiszem el, hogy lehet ennyire elméletben gondolkodni...


Kaszával, piacos szamurájkarddal, baseballütővel fenyegetőző, ordítozó, rabolgató, részeges cigányokat te mégis hogyan fékeznél meg? Elénekelnéd nekik a Csendes éjt, hátha elalszanak, vagy cukorkát ígérnél nekik, ha hazamennek?

2012. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
A DK-val nem érdemes foglalkozni, egy vicc egyesület az egész, Gyurcsánnyal az élen. 14-ben kapnak majd max. 2%-ot aztán annyi. Utána fel is bomlik majd az egész, aztán visszasírják magukat az MSZP-be.
2012. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sz1u ***** válasza:
68%

Kérdező!


Ne haragudj, de ekkora fake kérdést asszem' még nem olvastam a Politika rovatban.


Mindenesetre köszi, mert szereztél egy-két vidám percet.

2012. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!