Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok Lendvai Ildikó...

Mit gondoltok Lendvai Ildikó és Pörzse Sándor peréről, amit Pörzse nyert?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy volt egyáltalán ilyen per. Most, hogy tudom, így sem érdekel igazából.
2012. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát hogy néz ki az a Lendvai Ildikó?

Én ha bíró lennék, biztos,hogy ellene ítélnék minden perben:D:D

A Pörzse sem tetszik, de hát mégis....

2012. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sz1u ***** válasza:
59%

Ha már a Kérdező nem mellékelt linket:


[link]

[link]


Kérdező! Ez óriási horderejű per volt (kb. olyan tyúklopásos szint). Pörzse behúzott valakinek (akinek eleredt az orra vére, vagy kicsattant a szája széle, vagy valami hasonló). Szerinted ez nem elképzelhető? Pörzséből simán kinézem! Lendvai pedig felnagyította a történteket, vagy hamis információt kapott stb...stb...

2012. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

...el tudom én magam is dönteni ,hogy szeretnék-e linket rakni a saját kérdésembe.



Pörzséből "kinézed", szegény Lendvai meg "csak" hallotta és továbbadta az infót. ?!?

2012. aug. 26. 14:16
 5/6 Sz1u ***** válasza:

14:16 Kérdező


"...el tudom én magam is dönteni ,hogy szeretnék-e linket rakni a saját kérdésembe."


Nem a döntésképességedet tettem szóvá, hanem azt, hogy a kiírt kérdésedhez nem mellékeltél alátámasztó, vagy tájékoztató forrást. Lásd az első válaszoló sem hallott erről a perről és őszintén megvallom én sem (így utána kellett néznem).


"Pörzséből "kinézed", szegény Lendvai meg "csak" hallotta és továbbadta az infót. ?!?"


Igen, Pörzséből kinézem és Lendvai pedig valószínű FELNAGYÍTOTTA (mint írtam is, csak átsiklottál felette) a történteket.


Még egy link (az utolsó bekezdés érdekes):


"Nádas Zsolt orvosi látlelettel tudja igazolni, hogy vér folyt."


[link]

2012. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit kéne gondolni?
2012. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!