Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hol lehet jelezni a legkedvese...

Antalze82 kérdése:

Hol lehet jelezni a legkedvesebb nagyvezírnek, hogy nem kérek több papíralapú spam-et?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 14:18
 1/4 bumbi02 ***** válasza:
100%
No igen. ezen már én is gondolkoztam, hol lehet leiratkozni a levélről. pont ma dobtam ki 5 levelet tőle, de nagyjából így jártak az előző propaganda levelek is.. Kész pazarlás...
2012. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nah igen... Én nem dobtam ki. Ha már fizettem érte, akkor jó lesz a bogrács alá begyújtani. Arra az egy alkalomra nem kell vmi szenylapot megvenni. Bár inkább megvenném, minthogy a pénzünket ilyen semmiértelme dologra elcseszik!
2012. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd bevezetek a postaláda mellé egy szemetest orbán viktor levelei felirattal.
2012. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Több száz milliót kidobnak ilyen baromságra. A 21. században miért nem lehet ez e-mailben elküldeni? A magyarorszag.hu-n lehetne regisztrálni az e-mail címed, s aki kíváncsi a baromságaira annak elküldik elektronikusan. Olcsóbb. megmaradna a sok papír, s környezetkímélőbb is. Igaz, akkor másik haver cégét kéne pénzelni. :S
2012. szept. 7. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!