Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik lényegében az észak-k...

A Jobbik lényegében az észak-koreai Juche ideológiát követi?

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
A Jobbik a "józan paraszti eszet" követi, ami se nem józan se nem paraszti, az észhez pedig végképp semmi köze.
2012. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
A jobbik még a Juche-hoz is hülye.
2012. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem, a Jobbik a honecker-féle Zen buddhizmus dél-amerikai ágát követi.


Most komolyan, ennél értelmesebb kérdésekre nem futja?

2012. szept. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen!

És a Jobbiknak van egy kis Kim Dzsong Il szentély a pártszékházban. :)))

2012. szept. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
először is a "csucse" az olyan itt mint Ferencnél a "csináljuk meg" már ha most Ferenc jobbikos, akkor én atomfizikus vagy
2012. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

erdekes a kerdes. de azt hiszem, annikam tudja a valaszt. anna egyebkent nagyszeru palacsinta-suto kepessegekkel rendelkezik. anna rettento jo span, iszonyu sokat logunk egyutt.

egyszer, amit eppen kirandultunk ROMANIA fele, anna akkorat SZELLENTETT, hogy az MEGFESTETTE a gatyajat. ennek oromere paller-sutesbe kezdett. megallithatatlanul ontotta a pallereket, amik egyre kemenyebb OROSZLANSZAGOT arasztottak.

vegul a paller BUDOSSEGE gyozott, es anna KIPURCANT. miutan elloptam tole az ekszereit, fellocsoltam, es lakomazni kezdtunk. igen am, de arrol elfeledkeztunk, hogy a SZAG meg fennall. ezert anna vegleg BEKREPALT.

hat, ez az en kis annerem. allat nagyokat bandazunk egyutt. szeretnetek talalkozni vele, ugye? eszmeletlen durvics fazon!

2012. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
47%

Te utolsó, szerintem ez a válasz a válaszírás minden szabályát átvágta. Menj egy fórumba, ha dumálni akarsz.

Amúgy a Jobbik szerintem egy távoli galaxisból jött, és magával hozta a bolygó minden kegyetlenségét. És a bolygót Idiotáliá-nak hívták.

2012. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!