Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melegként beléphetek a Jobbikba?

Melegként beléphetek a Jobbikba?

Figyelt kérdés
Nyíltan vállalom a másságom, nem reklámozom, nem látszik rajtam, de ha megkérdezik, nem tagadom. Nyilván az olyan kezdeményezésekkel, mint a homoszexualitás büntetése, nem értek egyet, de a párt fő célkitűzéseivel igen. Eddig a Fideszre szavaztam, de mostmár előttem a Jobbikon kívül az összes többi parlamenti párt leszerepelt.

2012. szept. 10. 20:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tudod meg a választ, ha belépsz, vagy legalábbis felveszed velük a kapcsolatot.


A Gárdáalapítók, Jobbik-szimpatizánsok között is van zsidó ember, ráadásul a közéletben, tv-ben is meg szokta védeni őket.(Reiner Péter - a gárda betiltása ellen is szót szokott emelni, Dániel Péterrel is szokott vitázni...stb.)


Hogy a Jobbikosok radikális része hogy fogadná, nem tudom, de biztos sokan azt gondolnák, ezzel erősödhet pártra rásütött rasszista bélyeg elleni fellépés.


Nem tudom. Mennyire vagy elszánt ?

2012. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Előző vagyok : igazság szerint Magyarországon a melegek nem-elfogadása egy elég nagy társadalmi probléma, sztem kb. ugyanannyi előítéletest találsz a baloldalon is.
2012. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Embert nem tisztelő párt?? Tudod, eddig nem sikerült megszüntetni a kisebbségi bűnözést, és ha a Jobbiknak csak ez sikerülne, már többet tenne az országért, mint az eddigi pártok együtt.


Jó kérdés, hogy a melegfelvonuláson melyik táborba állnék. Igazából még soha nem voltam a melegfelvonuláson, de egy biztos, akik női ruhákban, pávatollal a seggükben vonulnak, azok megérdemlik, hogy leszólják őket. Ellenben a normális felvonulókat biztos hogy nem kezdeném el "mocskos b...zni".

2012. szept. 10. 22:46
 4/30 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért törölték a többi választ, szerintem semmi sértő nem volt benne...

Pedig én mindenkit felpontoztam...

2012. szept. 10. 22:54
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Ú, micsoda tisztogatás volt itt.


Én ismerek 1-2 meleg fiút évek óta, ők egyébként Hozzád hasonlóan nem magamutogató típusok. Ez megint egy sztereotípia, hogy aki meleg, az biztos támogatja a felvonulást , aki meg nem, az biztos kirekesztő.


Szerintem ha belépnél, a kemény radikálisoktól biztos kapná hideget, a többiek meg örülnének , hogy a te példád mutatja, hogy nem melegellenes a párt.

De igazából ki se derülne, ha nem kerülsz reflektorfénybe, úgyhogy mindegy.

2012. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

"mostmár előttem a Jobbikon kívül az összes többi parlamenti párt leszerepelt."


Ez még nem jelenti azt, hogy be is kell lépned. Elég ha rájuk szavazol.

2012. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
30%

A Jobbiknak nem a homoszexualitással van baja, hanem a homoszexualitás propagálásával. Ahogy FankaDeli fogalmazza: "Nekem van meleg haverom, de amit a plakáton látok, az semmi más, csak a kamaszokra átok."


Első válaszolónak írom: Szegedi Csanádot nem zsidó származása miatt mondatták le, hanem mert egy hiteles hangfelvétel alapján közpénzből szándékozott lefizetni valakit.

2012. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
46%

"Előző vagyok : igazság szerint Magyarországon a melegek nem-elfogadása egy elég nagy társadalmi probléma, sztem kb. ugyanannyi előítéletest találsz a baloldalon is."


Az előítélet (többek között) a társadalom tájékoztatásának hiánya miatt van. A sokat szidott USA-ban remek társadalmi kampányok vannak az élet minden területén.


pl. mi a jele az infarktusnak, agyvérzésnek, mit kell tenni félkómába lévő cukorbeteggel, epilepsziás roham esetén, elsősegélynyújtás stb.

Emberek ezrei haltak meg Magyarországon, mert halvány fogalmuk sincs ezekről a dolgokról, amit külföldön már egy kisiskolás gyerek is alapból tud.

A homoszexualitás szvsz ebből a szempontból huszadrangú kérdés, mert szexuális beállítottságtól függetlenül mindenkit ugyanúgy sújt a betegség

2012. szept. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek is meleg jobbikos srácot. Nem dicsekszik vele, hogy az, vonulni sem jár (elítéli az ilyet), de azért kicsit látszik rajta és tudják is róla. Mégis lesz@rja mindenki, hogy meleg. Szóval ne parázz, ha nem nyomulsz a többi pasira, akkor kb. senkit nem érdekel...
2012. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

17-es: Igen. A törvénytervezetből levezethető (kiskorú előtt propagálja a "devianciát").

18-as: A tervezet nem hazudik. Oda le van írva a jobbik szándéka feketén-fehéren. Olvasd el!

2012. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!