Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobboldali beállítottságú...

Komplikato kérdése:

Jobboldali beállítottságú emberek, szerintetek is ideje lenne egy valódi jobboldali párt megjelenésének, aki nem csak szavakban az, vagy abban se?

Figyelt kérdés

Különösebb magyarázat helyett, mivel ennél jobban szerintem hónapok alatt sem fogalmaznám meg:


[link]



#párt #jobboldal #újulás
2012. nov. 2. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%

16:11

Szerintem te tipikus Lúdmilla szavazó vagy, az újgazdag liberális mintaképe. :)

2012. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%

16:16!

Hát igen, ezért szavaztam anno a Fideszre...

2012. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
jobb oldaliként egy igazi baloldali pártot várok ... Azért h. végre el lehessen felejteni az mszpt és az szdsz holdudvarát ... Akkora a két oldal közötti ellentét, mintha nem is egy nemzet fiai versengenének egymással ... ez így tarthatatlan, mert már a cél sem egyezik, nem h. a kivitelezés ....
2012. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ideje volna, ma jobboldali párt a Fideszen és Jobbikon kívül nincs is. Régebben Fidesz-párti voltam, de mióta Orbán botrányosan kormányoz, átpártoltam a Jobbikhoz. Mindenki azt hiszi nekem valami erős kötelékem fűz hozzá, ez nem igaz, nekem elveim vannak, és egy párt vagy képes képviselni azokat vagy nem. A Jobbikkal sok mindenben egyet értek, de legalább annyi dologban nem.

Mégis ha lenne egy erős, hiteles jobboldali párt, én arra szavaznék.

2012. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom annyiban megegyezhetünk, hogy mind a jobb mind a bal oldalon új és tiszta pártok kellenének. Nekem is ez a véleményem baloldaliként, még át is szavaznák jobbra, ha olyan programot hozna az új párt, amiben látok megoldást.
2012. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyelőre mindegy ki van kormányon (kivéve szélsőségesek), amíg az ilyen mértékű nyilt protekcionizmust, bűnözést nem tudja kilökni magából a politika, hogy haveri cégeknek írnak ki tendereket, hoznak törvényeket, szabályokat, addig szopóroller van. Teljesen kár visszaszavazni az MSZP-nek a hatalmat, de Fideszéből ki kell venni. Nehéz a döntés, nem mondom.
2012. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a jobboldali-baloldali felosztás teéjesen idejétmúlt, valahogy értelmesebben kellene definiálni a politikai irányzatokat.


Így aztán jó lenne tudni, hogy a kérdező szerint milyen egy "valódi jobboldali párt".

2012. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!