Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Novák Előd bevette?

Novák Előd bevette?

Figyelt kérdés

[link]


Ti is beveszitek, jobbikosok? Eddig is tudtuk, hogy milyen szegényem, de hogy ennyire...?



2012. dec. 2. 11:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%
politikai hovatartozás nélkül írtam az előző sorokat, de biztos igazad van, mert felpontoztak, úgyhogy köszönöm hogy megosztottad velünk vicces gondolataid:)
2012. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"lehet ellenezni a politikáját, szidni az elveit, de komolyan ezzel tudsz neki ártani, hogy hülyének próbálod bemutatni?"


Nem nagyon kell erőlködni, tud ő hülyét csinálni magából mindenféle külső segítség nélkül is... Mint látod, én is csak a tényeket raktam az orrotok elé. Fáj, hogy a példaképed ennyire ostoba? Néha nehéz szembesülni a tényekkel, de másnap talán józanabbul tekintesz rájuk. Ha pedig nem, az már csupán a te bajod :)

2012. dec. 3. 21:40
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez itt meg is halt, töröltek hsz-eket, szóval így értelmetlen az egész vitadolog :)
2012. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
24%

még mindig "példakép"?. biztos nem írtam le világosan, hogy "NEM FOGLALTAM ÁLLÁST A KÉRDÉSBEN". de hülyéknek lehet magyarázni.

ha most nem politikáról lenne szó, hanem sportolókról, akkor is azt mondanám, hogy ez egy hülyeség. és hogy nem az ilyen hülye cikkek hülye véleménye miatt kell őket szeretni/utálni.


Pontozzatok le, és fogjátok rám, hogy náci vagyok, meg novákista. köszönöm:)

2012. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!