Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha valakit...

Miért van az hogy ha valakit ki tesznek a jobbikból akkor Novák Előd mindig ott van?

Figyelt kérdés
Úgy érte? csanád,zsolt, volner, ez az ember mindig keresztbe tesz mindenkinek? Emlékeztek még arra a videóra aho la dolgozóembereket csúfolja ? Szerintem ő a legnagyobb gazember mindenki közül!!
2012. nov. 9. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy már a Jobbik is tele van ilyen emberekkel!


Novák Előd egy százmillás házban lakik amit pár év alatt szedett össze, miközben papíron koldusszegény és az egész Jobbik a politikusbűnözés ellen agitál!


Videót készít arról hogy kétkezi dolgozó embereket fikáz és kiröhög miközben "állítólag" a Jobbik megbecsüli a munkát!


Most Vonáról már nem is beszélek hogy mennyire felháborodott hogy miért merik őt igazoltatni a rendőrök és minderről videót is feltesz! Miközben a szónoklataikban ezt említik mint amit elvárnának a rendőröktől!!


És sajnos ők csak a jéghegy csúcsa!

A szavazóik meg mindent elnéznek nekik és észre sem veszik hogy már régen letértek az ÍGÉRT útról!!!

2012. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Előd videója után határoztam el hogy hagyom a jobbikot. Azután már a többi botrányukcsak megerősített ebben...


Nekem semmi bajom a zsidókkal meg a többi népséggel de a minimum a munka és a munkás tisztelete amit elvárok! És láthatóan a Jobbik már nem ilyen!


Legfeljebb nem szavazok senkire vagy majd nézek mást.

2012. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden válaszolónak igaza van én is pont így érzek mint ti sokat ígér és kétszínű sajnos sok más jobbikos -ról ugyan ezt el lehetne mondani ezért is nem foglalkozok velük! Csak sok a hiszékeny ember aki bedől de ha közelről meg ismered őket meg látod milyenek!
2012. nov. 9. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Novák pontosan annak a neonáci csőcselék zavaros értékrendjét vallja és képviseli, akinek a szavazatait akarja a Jobbik besöpörni.

Novák marad amíg ez a népes csőcselék létezik vagy legalábbis a Jobbikot támogatja.

2012. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én a Jobbikot támogatom, de Novák még nekem is unszimpatikus figura, valahogy nem érzem, hogy helye lenne a pártban.
2012. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hm, úgy látszik Elődkét kicsit megsértettem, hogy közös családba tettem régi jó barátjával, Szegedi Csanáddal. Ezekszerint a látszat valóban nem csal.
2012. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!