Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik hogyan akarja elkülde...

A Jobbik hogyan akarja elküldeni a romákat dolgozni, ha nincs is munkahely?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy ők elküldenék a romákat dolgozni. Nem hagynák, hogy munkanélküliek legyenek.Ezzel nincs is semmi baj. De kérdem én, ha folyton arról hallunk, hogy ilyen meg olyan létszámcsökkentés van a munkahelyeken, vagy egyszerüen nincs munkahely, akkor hova akarja dolgozni küldeni őket, ha a még a magyarok többségének se jut munka.

Félreértés ne essék, én teljesen jó ötletnek tartom, meg inkább ők mint a fidesz, csak ezt nem értem.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 6. 17:35
1 2
 1/13 Ozmium42 ***** válasza:
25%
Sokkal érdekesebb kérdés a cigányok kapcsán, hogy mihez értenek!
2012. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Sehogy. Eleve mihez értenek?
2012. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez még azelőtt volt program hogy Matolcsy megunortodoxiálta a gazdaságot.
2012. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"hanem egy problémát megoldani."


Annyi biztos, hogy a te főnökeid nem fogják megoldani!

2012. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Crisopher ***** válasza:
31%
A cigányok kapcsán a legfőbb baj az, hogy a többség nem is akar dolgozni, ezek nem fognak a büdös életben elmenni melózni.
2012. dec. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
viszont, ha nem kapnák tőlünk a "segélyeket", akkor muszáj lenne valamiből megélniük.
2012. dec. 7. 14:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyilván,valamilyen kényszermegoldásra gondolhatnak.A romák maguktól nem szoktak dolgozni járni.,tehát valahogy kényszeríteni kellene őket erre.

Egyébként a Kádár -rendszerben minden roma dolgozott rendesen a nagymamámék falujában.Nem tudom hogyan csinálták,de akkor ez nem volt így téma. A romák dolgoztak.

Nyilván akkor is valahogy kényszerítették őket.Akkor volt KMK rendszer,és ha nem ment be akkor a rendőrség vitte oda

őket!!

2012. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

A Jobbik "konstruktív hozzáállását a problémához bizonyítja az alábbi videó:

https://www.youtube.com/watch?v=KXxwF0rNRIs


A témával kapcsolatban valójában semmilyen valós programjuk nincsen, csak a feszültség artikulálása. Politikai marketing szempontjából ez nagyon hatásos, hiszen sok ember feszült, és így egy bázist alkotnak, más kérdés, hogy totálisan destruktív.

Attól, hogy egyes csoportoktól elvesznek, és nem adnak helyette nekik mást (munkát, integrációs programot, vagy akármit) ez nyilvánvalóan fenntarthatatlan, és még nagyobb feszültséghez vezet - természetesen ezt a Jobbik úgy állítaná be, mint a cigányok hibáját, bűnözését, holott a programjuk eredményezi mindezt.

2012. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mr.brown ***** válasza:
69%

Tajti Tibor


A kádárrendszernek ez volt a lényege, hogy mindenkinek legyen munkahely és nem törődtek vele hogy mennyire veszteséges mindenkit ellátni haszontalan munkahellyel.

Ezért vettek fel hatalmas hiteleket és annak levét most szívjuk meg.

2012. dec. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mr.Braun Úr,


Nem azt mondtam,hogy a Kádár rendszer jó volt,csakhogy ott is próbálták a problémát valahogyan kezelni.

Épp ideje hogy annak a rendszernek vége lett.

Egyébként jó lenne,ha csak annyi hitelünk lenne,mint akkoriban.....

2012. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!