Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mekkora hatással lenne a...

Mekkora hatással lenne a jelenlegi rendszerre, ha tiltakozás képen a többség nem szavazna?

Figyelt kérdés
Sok honfitársam, és jómagam is szeretnék változtatni a jelenlegi siralmas, vagy inkább már nevetséges politikai rendszeren. Szerintem mindegy hogy a jelenlegi rendszerben kire szavazok, ( ne próbáljatok megtéríteni senki oldalára ) életképtelennek tartom a jelenlegi teljes kormányt. A kérdésem az lenne, hogy több változást lehetne elérni, a szavazatok hiányával, mint ha egy bizonyos pártra szavaznánk?
2012. dec. 8. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A passzivitás mindig a hatalomnak kedvez. Ha változást akar az ember, akkor szavaz. A szavazói passzivitás még soha nem hozott semmi jót.
2012. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ennyi nem elég a változtatáshoz.Meg ha ez is lenne,úgyis csalnának,vagy sakkoznának valamit a színfalak mögött,amire sose fogunk rájönni.Semmi értelme.
2012. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sok utánajárással ki lehet deríteni melyik bandára érdemes szavazni? Vagy lutri az egész? (és még mindig nem szeretném, ha egy bizonyos párt felé térítenétek a választ. csak általánosságban)
2012. dec. 8. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semilyen. Az új alkotmány vitáján is kivonultak a képviselők mégis hatályba lépett.
2012. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy már biztos: ugyanazt a bandát meghagyni, a legkárosabb az országra nézve. Én személyszerint teljesen kiábrándultam a Fidesz-MSZP vonalból. Amúgy is ez a ciklus bebizonyította számomra hogy erős ellenzékre van szükség, úgyhogy kis pártra szavazok.
2012. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Kis pártra, szavazok, nem ezekre a mihaszna, rabló, senkiházi, hozzánemértő bagázsra, radikális váltás kell és kemény kormányzás ! Ha nem is lenne több fizetésem, de legalább közbiztonság lenne, kemény törvénnyel védené a tulajdont! Azt a keveset is ellopják a kegyencei ennek a kormánynak! /romákra, mit romákra, cigányokra utalva!/
2012. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
A legtöbb párt komolytalan és nincs komolyabb megmozdulása, ergo nem tesz semmit az országért.
2012. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A passzivitás csak a kormánynak kedvez. Akkor inkább tegyél egy x-et az LMP-re és egyet a Jobbikra. Már akkor tettél valamit a kormány ellen, de mégsem foglaltál állást.
2012. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!