Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az MSZP nagyon nehezen tudja...

Az MSZP nagyon nehezen tudja megemészteni a rezsicsökkentés tényét. A lakosság tényleg lassan ráébred, hogy a valódi segítséget már csak a Fidesztől várhatja? Valójában mekkora jelentősége van ennek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 14:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Először még örültem neki, de amikor a számlákat kellett befizetnem, akkor rájöttem, hogy csúnyán át lettem b1szva!
2013. febr. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%

# 4:


Az ELMŰ-nél mind a nappali, mind pedig az éjszakai áram nettó ára csökkent 10%-kal. A nappali áram ára ma 44 HUF / kWh, az éjszakaié 28 HUF / kWh jelenleg. Decemberben a nappali 48 HUF volt, az éjszakai 30 HUF felett volt kWh-ként.


A 44 és 28 HUF-ban már benn van minden, ezen felül egy alapdíj van, amit a mérőóráért fizetsz. Kb. 150 HUF havonta.

2013. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
26%

Úgy látom az ócsárlókból itt nincs hiány. Remélem az egész országra ez nem vonatkozik.

Egy kérdés: Kedves ócsárlók Ha a cég csökkenti a gáz fűtőértékét az is a FIDESZ bűne????

2013. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem pedig azt nehéz megemésztenem, hogy vannak még olyan agymosott barmok, akik hisznek abban, hogy bármelyik magyar párt különbet is csinálna a másiknál. EGY KAPURA JÁTSZANAK MÁR 30 ÉVE, ÉBRESZTŐ!
2013. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az utolsónak: Tükörbe néztél?
2013. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Na végre kedves 10. válaszoló.

Ez egy magyar vállalkozó,minden rossz,meg szar,de vadi új méregdrága autó az kell,meg a búvárkodás Sarm-Al Shejkh-be vagy hogy nevezik a "vizivilágukat."

Ők most a nagy vesztesek tessenek csak sajnálni Őket.

10%-ot buknak,csak éppen miből 10-et?

Azt már észre sem veszi senki,hogy 9 millió átlagnak csak legalább nem drágult már valami egyszer az életbe !

Remélem azért a lakosság nagy része látja,legalább a szándékot,mert tegyük hozzá eddig 20 év óta a szándék is hiányzott.A JÓSZÁNDÉK!

2013. febr. 18. 18:01
 17/23 A kérdező kommentje:

A 14.válaszos nem tudom hol él.Talán a holdról jött!

Érthetetlen az egész amit leírt."egykapuzik"

2013. febr. 18. 18:07
 18/23 anonim ***** válasza:
56%

A magyar vállalkozók nem a BMW miatt sírnak, hanem mert a rolójukat húzzák le és a tízéves kocsijukat sem tudják fenntartani.

Az Elmű vezetői így is-úgy is sokat fognak keresni, de ez talán nem is baj, ha valaki az egész ország áramellátásáról gondoskodik. Viszont az árcsökkentéssel minden drágult, van esély arra, hogy az áramellátásban problémák lesznek stb.


A JÓSZÁNDÉK?

A Parlamentben ülőknek rendelkezésre áll sok nagy koponya, pontosan tudják, tudták, hogy palira lehet venni néhány embert ezzel az árcsökkentéssel és hogy közben ezzel minden állampolgár megszívja. Ez nem jóindulat. Ez aljas politikai számítás!

2013. febr. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
minda kettő ugyanaz az érdekszfra (zsidók) ha fel akarsz ébredni, akkor Jobbik.
2013. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ócsárlók! Visszasírjátok az mszp-t

Csak rajtatok áll.Előttetek a köv. választás. Ha sikerül amiért sírtok,akkor majd bőgni fogtok.

2013. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!