Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a jobbik kormányra kerülne,...

Ha a jobbik kormányra kerülne, mi történne?

Figyelt kérdés
tehát ténylegesen mi történne? sokan mondják hogy így balhé meg úgy, de konkrétan..?
2013. febr. 17. 15:34
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
jó, bocs, nem feltétlenül 'balhé'. Nem akarok senkit se pártolni, meg nem provokatív a kérdés abszolút, csak tény hogy sokan ódzkodnak a radikális politikusoktól.
2013. febr. 17. 15:38
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
Magyarország ujjá születne! Elindulna a fejlődés irányába! Már felmásznánk a szakadékból és a hegyre kezdenék el mászni felfelé. Balhét csak a cigányok rendeznének, mert elvennék a segélyt. De remélem a jobbik nyer és kitoloncolják mindet, legrosszabb esetbe az Északi sarkra...
2013. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%
Helyre állna a rend és a gazdasági egyensúly.
2013. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%
Nemzetközi elszigetelődés, a beruházások teljes visszaesése, államcsőd, majd káosz. Az ország szellemi legjava elmenne nyugatra, a többi itt maradna, és kitörne a polgárháború. Az ország lecsúszna a Balkán színvonala alá.
2013. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
63%

"Nemzetközi elszigetelődés, a beruházások teljes visszaesése, államcsőd, majd káosz. Az ország szellemi legjava elmenne nyugatra, a többi itt maradna, és kitörne a polgárháború. Az ország lecsúszna a Balkán színvonala alá."


Most is ezen az úton haladunk már vagy 20 éve szal nem értem a problémát.

2013. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
igazából eddig eléggé el voltam határozva a fidesz mellett, de egyre inkább azt látom hogy ennek semmi értelme. Naponta ahogy elolvasom a híreeket mindig az fut át a fejemben hogy ez a fidesz nem csinál semmi érdemlegeset, és mikor lesz már valami STABIL (és akár lassú )javulás. És szerintem 14re már pont meg is leszek győzve hogy itt csak a jobbik tud valamin változtatni. hmm hmm
2013. febr. 17. 15:52
 7/31 anonim ***** válasza:
55%
Én már 10ben is meg voltam győződve. Ráadásul ez már nem is vicckérdés, hiszen míg volt mit pusztítani addig megengedhettük, hogy pusztítsanak, viszont mostmár egyre közeledünk ahhoz a ponthoz, mikor egy kártékonyság mentes kormányra lesz szükségünk, mert már nem lesz mit pusztítani.
2013. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Szerintem szimplán azért teszik fel mindennap ezt a kérdést mert az emberekben egyre nagyobb az aggodalom..
2013. febr. 17. 16:09
 9/31 EagleHUN ***** válasza:
38%

Nos lehet hogy egyes államok (akik elhitték a baloldal által nyugaton terjesztett dolgokat) megpróbálnának elszigetelni minket, de ez csak a külpolitikát érintené és rövid ideig. Ettől függetlenül egy demokratikusan megválasztott kormánnyal szemben nem sok mindent tehetnek, és előbb utóbb belátnák hogy nincs itt semmiféle üldözés meg megkülönböztetés Jobbikos kormány alatt sem. Na persze rendet tennének, meg a segélyosztogatás végleg véget érne, (ahogy Szlovákiában jó pár éve megtették és utána a hőzöngőket a készenléti rendőrökkel verették szét). Valószínű nem úgy végződne mint Ausztriában ahol végül lemondott aki hatalomra került.


A rendőrség elkapná a fatolvajokat és az időseket bántalmazókat is, ha hatalomra kerülnének.


Rendeznék az államadósságot, 2 fontos momentum meglépését ezúton javaslom is nekik.

(Én így csinálnám, remélem ők is.)


Az egyik hogy a Gyurcsány-Bajnai kormány által fölvett és végül 80%-ban bankoknak juttatott (a maradék 20%-ékot ők zsebelték el) pénzösszeget kamatostul visszakérnék a bankoktól! Mert hát ugye elég nagy pofátlanság volt hogy a Magyar állam hitelt vesz föl, amit mi adófizetők fizetünk vissza, és a fölvett pénzt meg csak úgy "nem hitelként" oda adják több banknak.

Azok is vállalkozások ha "elcseszték" menjenek tönkre, majd jön másik helyette.

Valami hasonlót akarnak amúgy, szóval nem légből kapott amit írtam:

[link]


A másik hogy a devizahitelekről már kiderült hogy hibásak, jogilag támadhatóak, és már több másodfokú ítélet is igazat adott nekik. Mégis még mindig elég kevesen perelnek. Nem akarok tippeket adni de én Állampolgári kötelességgé tenném a perelést és ehhez állami jogi segítséget és felülvizsgálatot biztosítanék a nekik ingyen. (Ingyenes jogsegélyszolgálat most is van!) Ezzel is 300Milliárd áramlana vissza a Bankszektorból a gazdaságba.

Ha meg az anyabank nem tartja a hátát az itteni leánybankok miatt, akkor az itteni bankok amennyiben emiatt csődöt merészelnének jelentene, azonnali államosításra kerülnének. Ez biztosítana lehetőséget az államnak ahhoz hogy egyszerűen törölje a deviza hiteleket de csak az adott bankoknál, esetleg forintosítsa visszamenőleg (így nem kell végigvárni rengeteg bírósági ítéletet, meg hercehurcát.). :)


Mindez elég lenne hogy elinduljunk fölfelé azon a lejtőn.

2013. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
11%
nagy az aggodalom? azért nem aggódtok, hogy a neokommunista bafomet mszp-lmp-együtt 2014 visszatér és kitör a pokol? ennek több az esélye, de remélem a fidesz győz, mert minden más pártot utálok, mert a sátánt szolgálják! egyedüli higgadt keresztény párt a fidesz-kdnp.
2013. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!