Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Te hová küldenéd nyaralni ezt...

Te hová küldenéd nyaralni ezt a kislányt?

Figyelt kérdés

"Auschwitz üdülőtábor, medence is, kemence is" feliratú pólóban próbálta énekelni a magyar Himnuszt ez a kis fruska:


http://www.youtube.com/watch?v=VzHoMvLGAKA


Szerintem a "Deutschland über alles" jobban állt volna neki...



2013. márc. 3. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok az erőszak híve, így csak egy hosszabb lélegzetvételű időutazást adnék neki. Tudod, kábé úgy, mint Az Ember tragédiájában, annyi különbséggel, hogy egy korszakon, éven, évtizeden belül több különböző helyzetben, társadalmi szerepben kéne helytállnia. Hátha elgondolkozik... Ennyi.
2013. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Auschwitz póló, magyar zászló, Himnusz, rendőrpalota...

hűha, ez kb olyan, mintha hindunak öltözve ordibálnék a Parlament előtt, hogy vesszenek a mexikóiak...

történelemórára ültetném be, történelemórára

2013. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Kicsit gáz, nem is értem mit akarnak.De hozzá tenném hogy nekem meg az a vidi nem tetszik mikor a zsidó f@szi alig bírja elmakogni a képviselői esküt az országházban. Ráadásul azt mondja "hazámhoz hű leszek". Na az sokkal de SOKKAL elgondolkodtatóbb.
2013. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
4%
Most komolyan ez az életed legfontosabb problémája hogy ki milyen pólóban jár?Közöd van hozzá?Nincs.Akkor erről ennyit.
2013. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Most komolyan ez az életed legfontosabb problémája hogy ki milyen pólóban jár?Közöd van hozzá?Nincs.Akkor erről ennyit."


Neked mi közöd van ehhez a kérdéshez? Semmi. Akkor minek dumálsz bele?

2013. márc. 5. 17:59
 6/8 anonim válasza:
85%
nézze meg a neonácikat közelről mondjuk amerikában, hátha rájön, milyen gusztustalan egy cucc az egész. Igazából Magyarországon is biztos talál olyan csoportot az ideológiájához közel állót, amitől elhányná magát, de ez igaz lehet a többi tagra is a jelenlévők közül. Szóval oda, bár a szerepváltás szerintem is egy jó ötlet. A póló meg mindenki dolga, aki látja. Azzal, hogy kipakolod magadra a jelmondataidat kimondatlanul is vállalod a vitát és a szembenállást vele, nem mondhatod, hogy nincsen senkinek köze hozzá, mert a külsőre vitellel nyilvánossá teszed a témát. Amiről nem akarod, hogy beszéljenek, ne tedd ki.
2013. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem engem jobban idegesít a Roma vagyok, nem bűnöző felirat... Inkább a magyar Himnuszt énekelje, mint a Felszabadulás dalát... de örülhettek.. mert az idei év a holokauszt éve.. lehet milliárdokat költeni segélyre, emlékművekre egy nyomorgó országban.
2014. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sosem értettem miért utálják annyira as Nácikat.

Van fogalmatok arról, hogy mennyi Cigány lenne itt, ha nem lett volna Hitler? Bár volt Cigány Holokauszt, ennek ellenére is rengetegen vannak. Akkor el lehet képzelni mennyien lennének most ha nem lett volna Hitler.


Aki meg nem rasszista majd az le sz ha a lányát vagy a feleségét megerőszakolják és felgyújtják. :DD Könnyű addig pofázni, amíg semmilyen negatív élmény nem éri az embert és még Cigányt se látott élőben. :'DD

2014. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!