Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok, milyen sors...

Mit gondoltok, milyen sors várna bármely más országban egy pártra, amelyik egy olyan, a saját országát gyalázó filmet tenne közzé a világhálón, mint amilyet az MSZP készített?

Figyelt kérdés

A filmet a következő linken nézheted meg:


http://www.youtube.com/watch?v=BtjQWYid65k



2013. márc. 6. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak ilyenek. Mit gondolsz, Nyugat-Európában kik támogatják a bevándorlók beözönlését és kik tapsikolnak ahhoz a pusztításhoz, amit okoznak?


Amúgy szerintem inkább a Fideszt próbálták ezzel lejáratni, semmint Magyarországot.

2013. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vadkan01 ***** válasza:
20%
Ebbe egy csomó olyan dolog volt, amit az MSZP is csinált, tehát bagoly mondja verébnek. Amúgy meg csak FIZESS-t gyalázta.
2013. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
ez egy bolsevik propagandafilm! hihetetlen, hogy az a szép szőke lány is kommunista, csak úgy dől belőle a bolsevik duma! a fiatalság elkorcsosul a bafomet szörnyeteg mszp mellett!
2013. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem, hogy ebben mi az országgyalázó. Elmondja azokat a tényeket, amik a mindennapjainkban jelen vannak.


Nem vagyok MSZP szimpatizáns, sőt... De van igazságtartama annak a filmnek. Elég rosszul lett megcsinálva, a szereplők groteszkek sok esetben, de sajnos elég sok köze van az igazsághoz.

2013. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem gyalázza Mo-t. Ez a jobboldalt gyalázza.

Nem ugyanaz! Tanuljátok meg! Ne azonosítsátok a magyarokat meg a nemzetet a jobbikkal!

2013. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
privát video nem tudom mgnézni
2013. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!