Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az a Hír...

Miért van az, hogy az a Hír és a Echo tv-t támadjdák, azért hogy elfogult, míg az mindenki elfogadja, hogy az MSZP-nem van saját tv csatorja az ATV?

Figyelt kérdés
Míg az MSZP, SZDSZ bolykottája a Hírtévét, addig a Fidesznek ad interjúkat az ATV-nek.
2009. szept. 21. 12:03
 1/5 A kérdező kommentje:
*MSZP-nek
2009. szept. 21. 12:04
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Az m1, az RTL Klub és a hasonló adók is az mszp, szdsz csatornái, csak ezek kicsit burkoltabban "hirdetik az igét". De hát őket nem szabad bántani, mint ahogy az atv-t sem. Ilyen országban élünk.
2009. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Hír Tv és az Echo Tv természetesen elfogult, és ezt ők sem igen tagadják. És ez nem is baj, az elfogulatlanság nem kritériuma még egy jó csatornának sem. Mindenki tudja, hova tartoznak, és ennek tudatában nézi őket, aki akarja. Egyébként biztos az, hogy az MSZP és a papíron még létező SZDSZ bojkottálja ezeket a csatornákat? Nem lehet, hogy őket nem hívják be?


Az ATV már egy picit bonyolultabb eset. Míg a Hír Tv-t a FIDESZ hozta létre, az ATV-nek szerintem nincs ilyen szoros köze az MSZP-hez. Hogy kihez/mihez van, abba most nem mennék bele. De a lényeg, hogy ez a csatorna sokkal gyengébben szolgálja ki a baloldali közönséget, mint a Hír meg az Echo Tv a jobboldalit. Egész nyáron gyakorlatilag teljesen leálltak a politikai műsorokkal, és csak hülye konzervfilmeket sugároztak. És az év többi részében is kevesebb, gyérebb politikai műsort adnak.

2009. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egyébként biztos az, hogy az MSZP és a papíron még létező SZDSZ bojkottálja ezeket a csatornákat?"


Biztos. Gondolj bele, hogy régen pl. vita(inkább veszekedés)műsorok voltak a HírTv-ben, amikbe Gréczy Zsolt is szerepelt. Szóval ha akarna, mehetne a baloldal a hírtvbe.

2009. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kösz, tényleg emlékszem Gréczy Zsoltra a Hír Tv-ből. Hát azok tényleg mulatságos pillanatok voltak. Ma meg ha röhögni akarok, elolvasom a népszaván a pártunkról és kormányunkról és a sikeres kapitalista építőmunkáról áradozó írásait. De én mondjuk ettől se vagyok biztos, hogy magától ment-e el a Hír Tv-ből, vagy kitették a szűrét. De elhiszem, ha mondjátok, hogy maguktól nem mennek, csak én úgy konkrétan nem tudok, nem hallottam semmit erről, pedig figyelem a közéleti dolgokat.
2009. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!