Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit éreznétek, ha kiderülne,...

Mit éreznétek, ha kiderülne, akivel nagyon sokáig egy helyen dolgoztál, ez az ember lövetett 1956-ban az FM tetejéről a fegyvertelen tömegbe?

Figyelt kérdés
Nem tudtam róla, nagyon kedves embernek ismertem, most már csak szemenköpni tudnám. Gazember!
2009. szept. 22. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az az ember kapná a következő Kossuth -díjat, emellett jelentősen előrelépne az MSZP-ben.
2009. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Az égvilágon semmit. Ha ő nem tette volna meg, megtette volna helyette más. Ott nem lehetett ugrálni, főleg akkor, ha az ember magasabb pozícióban volt. Az események így is, úgy is bekövetkeztek volna, és a Nyugat semmiképpen se jött volna a segítségünkre, bármit is csinálunk. Ugyanúgy lett volna szovjet megszállás, és ugyanúgy nem változik semmi.


És épp ezért van sz*rban az ország mind a mai napig is. Mert még mindig vannak olyanok, akik képesek azon lovagolni, hogy mit tett XY évtizedekkel ezelőtt, ahelyett, hogy a jelent néznék végre, és megpróbálnák kihozni abból a lehető legjobb jövőt.


De tartok tőle, ez még nagyon sokáig nem fog menni nagyon sokaknak, és éppen ezért marad is sz*rban az ország.

2009. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

Nocsak!...

Végre kiderült, kik gépfegyverezték a tömeget 56-ban a Parlament előtt???...

Mert én úgy tudom, ez eddig nem derült ki!

Elárulnák, KIK lőttek 56-ban az FM tetejéről a tömegre?


Amúgy meg ki a sz@rt érdekel, mi a f@sz volt 53 évvel ezelőtt... :-P

2009. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Ne feledd, mindig "ők" a legkedvesebb emberek, talán a legnépszerűbbek is a környezetükben...
2009. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

"Mert még mindig vannak olyanok, akik képesek azon lovagolni, hogy mit tett XY évtizedekkel ezelőtt, ahelyett, hogy a jelent néznék végre, és megpróbálnák kihozni abból a lehető legjobb jövőt."


Te is csak a hivatalos rizsát fújod.

Mert ami a baloldaliak bűne az nem bűn,azt minél hamarabb el kel felejteni,ne is gondoljunk rá,építsük inkább a jövőt.

Ja és a mészárosokról is feledkezzünk el,hisz ha ők nem akkor más tette volna meg.

Ja,és kommunista párt mai is létezhet hisz az egy csodálatos eszme.

A kommunizmus 100 millió áldozata pedig megérdemelte amit kapott.


De ha egy jobboldali rendszer és annak tagjai követnek el valamilyen bűnt akkor azonnal mindenkit,még a legkisebb katonát vagy tisztet is felelősségre kell vonni,életfogytiglant kell adni nekik vagy halálbüntetést.

A Wiesenthal központ még a 90 éves halálosan beteg dédipapákat is bíróság elé citálja mert abban az időben volt valami pletyka(mert bizonyíték nincs)hogy a csendőr vagy kiskatona korában "állítólag" megvert egy vele pofátlankodó zsidót.

A nemzeti jobboldali pártoknak nem szabad léteznie(csak Izraelben)mert hasonlítanak a nácikra.

Nácikat pedig be kell tiltani,börtönbe kell zárni,ki kell végezni.


És most mondja valaki hogy nincs kettős mérce!


Kérdésre válaszolva:

Hogy mit éreznék?

Valószínűleg pofán verném,mert többet nem tehetek.

De ha túl öreg akkor nem bántanám,inkább megmondanám neki mi a véleményem utána meg leköpném.

2009. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már túl öreg, de néhány éve még megtehette a kiváló kapcsolataival, hogy szakmai ellenfeleit kirúgatta az állásukból. Ezt is most tudtam meg. Nem akarok vele többet találkozni, ő volt a munkahelyemen az atyamester, akitől sokat lehetett tanulni. Gyilkos atyamester.
2009. szept. 22. 19:33
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"És épp ezért van sz*rban az ország mind a mai napig is. Mert még mindig vannak olyanok, akik képesek azon lovagolni, hogy mit tett XY évtizedekkel ezelőtt, ahelyett, hogy a jelent néznék végre, és megpróbálnák kihozni abból a lehető legjobb jövőt."


Persze egészen mást írtál volna ha esetleg az derül ki róla, hogy naciháborús bűnös volt. E miatt a kettős mérce miatt tart itt az ország ahol tart. Mint a kommunista, mint a náci háborús bűnösöknek börtönben van a helyük fügétlenül attól, hogy hány évesek és milyen egészségi állapotban vannak.

2009. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

"Az égvilágon semmit. Ha ő nem tette volna meg, megtette volna helyette más."

Megdöbbentő, hogy vannak emberek akik így gondolkodnak. Ha átmegyek és kinyírom a szomszéd nénit, védekezhettek azzal, hogy ha nem én fojtom meg megtette volna helyettem más? Ráadásul akkor is csak egy embert ölnék meg, és nem több százat.

2009. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
és ha te álltál volna az FM tetején TE mit csináltál volna???
2009. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%

Mindazoknak, akik a jobboldal múltjáról beszéltek: UGYANOLYAN FELESLEGES annak a felhánytorgatása is, mint a baloldalé. MINDAKETTŐ A HÜLYESÉG.


Maga az a hozzáállás hülyeség, hogy folyton a múlton kesergünk ahelyett, hogy végre előre néznénk. Így, kollektíve, OLDALFÜGGETLENÜL.


Nem érdekelnek a nyilasok, nem érdekelnek a komcsik, nem érdekel, mi volt évtizedekkel ezelőtt. Az érdekel, hogy ebből a fránya jelenből végre egy jó jövőt faragjunk. És ehhez kib*ttul irreleváns, hogy ki mit csinált évtizedekkel ezelőtt, mert az most már úgyis mindegy. A múlton nem tudunk változtatni, csak a jelenen.


EZ A LÉNYEG, EZT KÉNE MÁR FELFOGNI!

2009. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!