Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lenne, ha 2014-ben Gyurcsán...

Mi lenne, ha 2014-ben Gyurcsány Ferenc nyerné meg ismét a választásokat és ezáltal újra Ő lenne a miniszterelnök? Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 15:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%

"Na, adjunk neki még egy esélyt 2014-ben, szavazzunk rá!"


Szerintem gyorsan vedd be a gyógyszered, mielőtt kárt teszel magadban, vagy másokban!

2013. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Az jobb, ha Orbán +4 évig sanyargatja a népet, és 2018-ra balkáni szinten lesz az országunk? Erre nem gondolt senki?
2013. ápr. 28. 17:06
 13/25 anonim ***** válasza:
18%
Még azért inkább Orbán, mint Gyurcsány.
2013. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
10%

"Az jobb, ha Orbán +4 évig sanyargatja a népet, és 2018-ra balkáni szinten lesz az országunk?"


Mert szerinted gyurcsány pénzt fog osztogatni? Ő is ugyanazt fogja csinálni, azzal a különbséggel, hogy ő minden lehetséges hitelt fel fog venni, és amit nem tudott okosba eladni, azt jövőre fogja. Államadósság a köbön.


De a félre értések elkerülése érdekében leszögezem, hogy nem vagyok se bajnai, se orbán fan.

2013. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
30%
Nem vagyok igazán FIDESZ párti de még mindig bennük van a legnagyobb remény. Sokat bénáznak, de sok mindent helyrehoznak. Ha bármely baloldali párt nyerné meg a választást 2014-ben itt elszabadulna a pokol. AZ ÁLLAMADÓSSÁG NÖVEKEDNE, MELEGHÁZASSÁGOK, SIKKASZTÁSOK STB.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
6%
ott a pont.
2013. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem kisebb polgárháború! :)
2013. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Az egyenlő lenne az ország végével!
2013. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%

Hát azért ez a "na adjunk neki még egy esélyt" (szinte lécci, lécci) nem egy meggyőző érv! :D A kampánykommunikációt még tanulnod kellene! :D


AZ ÁLLAMADÓSSÁG NÖVEKEDNE, MELEGHÁZASSÁGOK, SIKKASZTÁSOK

Na azért álljunk már meg egy szóra!

Ennek az országnak valóban az lenne a legnagyobb tragédiája, ha a melegek házasodhatnának? EZT HOGYAN VEZETED LE?! (Nem vagyok meleg, de homofób sem.):D Ajánlom figyelmedbe ezt a filmet!

http://www.youtube.com/watch?v=i1UKVkXLfzc


A sikkasztást éppen a Fidesz-KDNP határtalanítja azzal, hogy pl. ellehetetlenítik az információkérést, így nem tudni mi alapján bírálják el a pályázatokat, stb. földpályázatok, trafiktörvény, Közgép, stb. mond neked valamit, és sorolhatnám a végtelenségig! Közben a kis és középvállalkozókat megfolytják, és csak szavakban védik.


Azt tudod, hogy az államadósság továbbra is növekedik annak ellenére, hogy a magánynyugdíjpénztár-befektetését elkótyavetyélték (így megszűnt a nyugdíjfedezet)? Ezt hívják rejtett adósságnak!!! A Fidesz csinálta!

2013. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 zakos válasza:
Lárifári...
2013. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!