Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavazol 2014-ben?

Kire szavazol 2014-ben?

Figyelt kérdés
KÉREK MINDENKIT HOGY 1 PÁRTNÉVVEL VÁLASZOLJON AZ ÁTLÁTHATÓSÁG MIATT!
2013. jún. 22. 08:16
1 2 3 4
 21/31 Pro Patria ***** válasza:
0%

Talán Ángyánra, de tartok tőle, hogy ő sem más, csak egy "álellenzék", akivel pár csalódott jobboldali szavazót vissza akarnak szerezni egy külön csoportosulást indítva.


Akikben kisebb-nagyobb mértékben bízok, mint személyek: Sólyom László, Tarlós István, Ángyán József, Lezsák Sándor, Boross Péter, Göncz Árpád, Jeszenszky Géza, esetleg Balczó Zoltán.


A nyolc személyből gyakorlatilag a fele egykori MDF-es, köztük Jeszenszky, aki az Antall-kormány tagja volt, felmenői között van egy '48-as honvédezredes is, szintén régi nemesi család leszármazottja (ami számomra azt jelenti, nagyobb magabiztossággal kizárhatom, hogy akármilyen kommunista kötődése lenne), a mai összes párttól távol tartja magát - ez számomra szimpatikus és jelzésértékű -, de a politikától nem; egy pártonkívüli (Tarlós István, akit a Fidesz-KDNP és a Jobbik is támogatott, szóval nem lehet pártembernek tartani), Göncz Árpád, aki először '45-ben a jobboldali érzelmű FKgP-ben kezdte a politikát (ekkor még tényleg jelentett valamit, ha egy ember ilyen pályára áll), majd '56-os elítélt, és ma is pozitív emlékezetű egykori köztársasági elnök (ugyan SZDSZ-es színekben, de az akkori pártja még teljesen más volt, mint a leköszönő arculatában), illetve Balczó Zoltán, aki már egész korán a MIÉP-ben kezdte a politizálását, vagyis egészen biztosan nem megélhetési politikus (a Jobbiknál vannak fenntartásaim), hanem amit tesz, azt őszintén teszi.


De még a fenti névsorban sem teljes mértékig. Ugyanis Ángyánról például már fentebb kifejtettem aggodalmaimat. Lezsák Sándor pedig ott van a kormányban, mégsem tesz semmit.

Boross Péterben akkor fogok nagyot csalódni, ha nagy dísztemetést rendez az ÁVH-s keretlegénynek. Az, hogy a korábban aktív kommunista, most azonban bőszen másokat kommunistázó Kövér egy szívhezszóló - bár csupán elétolt - búcsúzást olvasott fel róla, már így is kiverte nálam a biztosítékot.

2013. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 compactegon ***** válasza:
0%
MKKP :)
2013. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

nem szavazok, mert a pártpolitikai rendszer nem működik.

Mindegy kire szavazol! 20 év alatt nem jöttél még rá????

2013. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Lamakid333 válasza:
35%
Jobbik, egyértelmű, mint az ismerőseim 80%-a :)
2013. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
73%
jaja, az én ismerőseim 80%-a is a jobbikra szavazott és akárkit kérdeztem ezt mondta, akkor hogy is van ez? :D
2013. jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
23%

"jaja, az én ismerőseim 80%-a is a jobbikra szavazott és akárkit kérdeztem ezt mondta, akkor hogy is van ez? :D"


Én is Jobbik, és a körzetembe minden ismerősöm:D Tuti valamit csúsztatnak ezzel a szavazással:S

2013. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
48%
Jobbik.
2013. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
62%
Jobbik
2013. júl. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 karakter222 válasza:
0%
Mindegy kire szavazunk, nemsokára úgyis japán vagy kína lerohanja európát
2013. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
33%
Bajnaiékra
2013. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!