Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik miért nem perelte a...

Jobbik miért nem perelte a fideszt johirnev megsertese miatt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 17:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Úgyse lenne sok eredménye/értelme...
2013. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

amikor a fenyegetolevelekre azt mondtak hogy a szohasznalat megegyezik a jobbik szohasznalataval

mondjuk meg sokmillio emberevel :D

vagy ez jogilag nem lehetseges mert egy partra mondta a fidesz nem egy szemelyre?

nem szimpatizalok a jobbikkal de erdekelne ez, mert szerintem ez egy eleg magas labda volt amit az ellenzek nem csapott le

2013. jún. 30. 17:42
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Mert a Jobbik jó hírnevén már nincs mit megsérteni? Nézz körül Jobbikos fórumokon, Facebook csoportokon és kampánymegnyilvánulásokon. A legfontosabb személyek tesznek nyilvánosan minősíthetetlen megnyilvánulásokat. Ennek sok magyarázata lehet: például nem épelméjűek, bár szerintem ez nem igaz, mert nagyon is ravaszak; feltűnési viszketegségben szenvednek - ez már valószínűbbnek tűnik;így lehet a legkönnyebben viszonylag sok szavazóhoz jutni - a képviselői juttatások meg nem jönnek rosszul. De akármelyik eset is áll fent, épeszű bíróság nem ítélkezne úgy, hogy bárki is megsértette a Jobbik jó hírnevét - hiszen nem is volt neki. Ahogyan meg szoktak nyilvánulni, az nem kulturált, tisztességes emberekhez méltó, szerintem ne csodálkozzanak rajta, ha ezt szóvá is teszik.
2013. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hmm jogos
2013. jún. 30. 17:49
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Mert az állam a kormány kezére játszana valószínűleg, Strasbourgba meg valamiért nincs sok kedvük reklamálni.


Amúgy pontosan mi miatt is kéne feljelentést tenniük?

2013. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
az elso kommentemben olvashatod
2013. jún. 30. 18:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt láttam, de erre mégis hogy akarsz feljelentést alapozni?
2013. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Mert ez nem volt olyan súlyos , hogy megérje feljelenteni.


Nem áll hozzám közel a Jobbik politikája és olyan nagyobb nacionalista sem vagyok ,DE nem akarok egy Cigányországban élni ezért rájuk fogok voksolni.

2013. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

,,az utolso válasza"


Ilyeneket sokan állítanak, aztán valamiért sosem sikerül bizonyítani. Én benne vagyok egy jobbikos ifjúsági alapszervezetben, soha egy rossz szót nem szóltunk egyik etnikumról sem, és mástól, másról sem hallottam még ilyet. Persze a hibbant libsiktől csak a mocskolódás várható el, az ész érvek felhozatala már luxus.

2013. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Ilyeneket sokan állítanak, aztán valamiért sosem sikerül bizonyítani. Én benne vagyok egy jobbikos ifjúsági alapszervezetben, soha egy rossz szót nem szóltunk egyik etnikumról sem, és mástól, másról sem hallottam még ilyet. Persze a hibbant libsiktől csak a mocskolódás várható el, az ész érvek felhozatala már luxus."


Olvasd át az állításom, és rájössz, hogy nem írtam hogy az összes Facebook csoportban, vagy helyi szervezetben ez megy, és azt sem, hogy minden Jobbikos részéről. Bár nagyjából ezt gondolom, nem tennék ilyen állítást mivel valóban nem bizonyítható. Viszont elég megnézned a legfontosabb párttagok megnyilvánulásait (parlamenti képviselők), és értheted, hogy miről beszélek. És nem lehet elmenni amellett, hogy a Jobbik tagok többsége hogyan viselkedik.

2013. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!