Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ebben az esetben szavazzak-e...

Ebben az esetben szavazzak-e vagy sem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, eddig nem szavazhattam, jövőre pedig választás lesz. Nem érdekel különösebben a politika, de szélsőségesen c*gányellenes vagyok. Ebben az esetben szavazzak a Jobbikra (mert tudtommal ez az egyetlen párt ami a romaproblémákat fel akarja számolni) vagy inkább ne is voksoljak, mert úgyis mindegy?

2013. júl. 5. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Szavazz.


Nincs olyan, hogy mindegy.

Mivel aki nem szavaz, az is beleszól a dolgokba.

2013. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan ez van velem is. Én ott leszek és a jobbikra voksolok. Tedd te is azt! ...D
2013. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Szavazni kell, hogy kire azt rád bízom-mert én magam sem tudom még.
2013. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Szavazz csak ne a jobbikra!
2013. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 rémuralom ***** válasza:
100%
Ha nem szavazol, azzal mindenkire szavazol. És most már tudtommal semmiféle érvényességi küszöb nincs, vagyis arra sem lehet játszani, hogy ha kétmilliónál kevesebb ember megy el szavazni, akkor érvénytelen lesz a választás (ami egyébként eddig is alaptalan önáltatás volt az ilyen gondolatokat dédelgetők között).
2013. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

Mindenképp menj el szavazni! 18 évesen felelőséggel tartozol a te és az országod jövője iránt...

Meg kell nézni, hogy mi az, ami a te érdekeked képviselné... Ha neked a legfontosabb a cigánykérdés, megkeserítik az életedet, vagy félsz hogy a ti környéketeket is eléri a cigánysor, akkor értelemszerűen tényleg a Jobbik jó döntés... :)

Illetve a választást jó eséllyel a Fidesz fogja nyerni (akár tetszik, akár nem, a rezsicsökkentés, pár óriásplakát, meg pár szép beszéd, és simaliba...)... na most, ha neked fontos, hogy egy erős jobbikos ellenzék kerüljön a parlamentbe, és ne az MSzP vagy Bajnai pártja legyen a "második erő" az országgyűlésben, akkor sem veszik el a szavazatod :))

2013. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, elsősorban a romadolog kezelése fontos számomra, a kampánysz*roknak nem hiszek, ellenben az nyílt titok, hogy a Jobbik nem szívleli őket...

2013. júl. 5. 18:29
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

utolsó vagyok:

de nem igaz az se, hogy a Jobbik utálja a cigókat és ki fogja irtani őket (meg amiket terjesztenek róluk bizonyos körökben...) Személyesen is ismerek cigány Jobbik párttagot... Csak aki nem dolgozik meg bűnözésből él, azoknak akarják ellehetítleni ezt a tevékenységét, ha kell, akkor erőszakkal is akár...

2013. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8

Persze, ezzel tisztában vagyok, de az is haladás lenne.

2013. júl. 5. 18:43
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

"megoldja a cigányproblémát"


aham, aztán mi lesz ? ezen is gondolkodni kéne, menj el szavazni és írd rá hogy kapjátok be, másra nem jó te is csak azért választottál egy pártot mert azt mondta rendbe teszi a cigánykérdést ismétlem magam AZTÁN MI LESZ?

2013. júl. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!