Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hinnétek ebben az esetben a...

Hinnétek ebben az esetben a párotoknak? Megérdemli, hogy bizalmat szavazzak neki?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt, tudni kell, hogy eléggé hisztis és féltékeny vagyok. 1 éve meg akart csalni, de nem történt semmi. Az eléggé megviselt, de nem szakítottam. Majd szétváltunk, ő az ajtón előtt "csúszott" hogy fogadjam vissza, hónapokat sírt, majd újra összejöttünk. Azóta kedvesebb, érzem, hogy szeret, bújik, apróságokkal lep meg, próbál programokat szervezni.


Viszont pár hete rátaláltam egy levelére, amit az exének küldött válaszul, abban úgy szólította meg, hogy szia xy (cica). Nekem ez nagyon rosszul esett, de megbeszéltük, hogy csak kedves akart lenni, mert a csaj 10 év után jelentkezett. Majd rájöttem, hogy nem mondta el, hogy ezen kívül még váltottak pár levelet, illetve azt is letagadta, hogy kommentet írt a lány képe alá. És itt azzal van a bajom, hogyha nincs semmi köztük, akkor miért titkolta.


Ő váltig állítja, hogy semmi nincs köztük. Kértem, hogy a facebookját nyissa meg előttem, ezzel bizonyítva, hogy nincs titkolni valója. Ő azt mondja, nem teszi meg, mert eddig mindig ez tette, ha nem bíztam benne, és nem változtam. Elmondása szerint ezzel akar rávezetni arra, hogy "tárgyi" bizonyítékok nélkül is bízzak benne, mert ő csak ezt az egyet nem bírja bennem, hogy mindig féltékeny vagyok.


Szerintetek bízhatok benne, vagy gyanús, hogy nem mutatja meg a facebookját, ahol a csajjal levelezett. Ti mit tennétek?


2011. ápr. 4. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

nekem az a tapasztalatom,hogy ha nem hajlandó megmutatni a semmit,ott mindig van valami


szar,de ez az igazság


én nem biznék benne

2011. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Megbíznék benne. Ez a kapcsolat alapja. és eszem ágban sem lenne a magánleveleibe beleolvasni.
2011. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
szerintem egy nagyon idióta hisztis p*csa vagy, egy percig nem sírnék utánad.
2011. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Én is iszonyú féltékeny vagyok, és nálunk is a facebook jelentett nagy problémát mondta soha nem mutatja meg, mert bíznom kell benne. Bár ő sosem csinált semmit, és tudom, hogy nem hazudik, mégis mindig féltékeny vagyok. Így egyszer elege lett és töröle magát ha én is. Ő is néhányszor megmutatta a levelezéseit, de nem sok különös dolgot láttam, így úgy dönöttem bízok benne. Mióta nincs facebook sokkal jobb minden, nem lesem azt mikor mit tesz ki stb. De a te esetedben én már nem bíznék benne, elég sok furcsaságot írtál le. Ráadásul nálunk az exek tabuk, nincs beszélgetés levelezés kapcsolat senkivel a múltból.
2011. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha te lennék, nem bíznék meg benne, viszont ha a párod lennék, nem mutatnám meg a facebookomat. Necces szitu.
2011. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
hú, hát én is nő vagyok, de ha a párom azt kérné, hogy lépjek be a facebook profilomba, h elolvashassa a levelezéseimet, nem hiszem, h kapásból készséges lennék. nagyon nagyon felhúznám magam rajta,pedig én nem is csinálok olyan félreérthető dolgokat, mint a párod és tényleg nincs semmi takargatnivalóm. szóval ki tudja, mi áll a háttérben részéről(1.valóban van vaj a füle mögött, 2, tényleg csak önérzetes, mint ahogy én is). ne így derítsd ki, h mi az igazság.
2011. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 tetris ***** válasza:
100%
Ráérsz majd akkor hisztizni, ha rúzsfoltos lesz az inge, vagy parfümtől illatozik, mikor hazajön a "meló"-ból. De ha csak megérzéseid, sejtéseid vannak, akkor emiatt még ne rendezz jelenetet. EGy kapcsolatot úgyis tönkretehet a féltékenység. Amíg nincs rá konkrét okod, addig bízz csak meg benne. - szerintem.
2011. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Alapvetően, amikor újra összejöttünk nem voltam ennyire féltékeny. De az, hogy cicának nevezte a volt csaját, majd eltitkolta, hogy váltottak még pár levelet, meg a facebookját is hét lakat alatt őrzi, kikészít.

Odáig jutottam, hogy bármikor sírógörcsöt kapok, nem tudok enni, ha eszek, egyből hányingerem lesz, hétvégén hánytam is az idegességtől.

2011. ápr. 4. 18:28
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg ennyi számonkérős és hisztis sárkány van? A bizalmat nem kiérdemelni kell, hanem nem szabad elveszteni...
2011. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem ezt csinálná a barátom biztos nem bíznék meg benne.
2011. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!