Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyi esély van rá, hogy a...

Mennyi esély van rá, hogy a Jobbik nyer 2014?

Figyelt kérdés
Mert remélem minél több :DD

2013. júl. 24. 19:44
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
43%

Előző: Ez igenis egy jó érv! Ha van két kupac szar, és egy csomag amiben nem tudom mi van, akkor nekem azt mondja a logika hogy belenézek a csomagba, nem pedig a szarba fogok belenyúlni. Az egész hülye nép ezt csinálja évek óta! "Szarul élek, utálom a fideszt/mszp-t, de mégis rájuk szavazok mert gyökér vagyok ahhoz hogy egy másik pártra szavazzak"! Ezért tart itt az ország!

Kérdésre válasz: Szerintem van rá esélye. Az országban nő az elégedetlenség, a statisztikák pedig manipulálva vannak.

2013. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
21-es vagyok. A válaszom a 19-esnek szólt, nem pedig a 20-asnak
2013. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
70%

"Ez igenis egy jó érv! Ha van két kupac szar, és egy csomag amiben nem tudom mi van, akkor nekem azt mondja a logika hogy belenézek a csomagba, nem pedig a szarba fogok belenyúlni."


Eredetileg az a két kupac is be volt csomagolva. Ezután mi bizonyítja, hogy a 3. nem dupla adag van? Igazából a csomag sarkain már kicsurrant egy-két hígabb darabka.

2013. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:
Mi az ,hogy ez nem jó érv?Honnan tudod mit tenne a Jobbik?A Jobbik népszavazást tartana ,hogy kilépjünk e vagy ne.Azt honnan veszed,hogy eltörölné a vámhatárokat meg ilyeneket?Szívesen elolvasnám.
2013. júl. 24. 22:21
 25/57 A kérdező kommentje:
A Jobbikra ezért kell szavazni: Mszp vöröskommunista, Fidesz tehetetlen és lejáratta magát, LMP belpesti rétegpárt és még liberális is, DK gyurcsányista nemzetellenesek szerveződése. Amúgy már maga a rendszer rossz, szavazósdival a tanulatlan tömeg dönt az ország sorsáról, azt pedig könnyű manipulálni. A demokrácia a legrosszabb államforma, ezt már Arisztotelész megírta.
2013. júl. 24. 22:30
 26/57 bumbi02 ***** válasza:
66%

Na még egy 15 éves túlbuzgó Jobbikos..


Nincs rá esély hogy nyerjen, kb annyit fog elérni, mint legutóbb. Ha tetszik, ha nem. Olyan alapon hogy ők még nem voltak, adjunk nekik esélyt, adhatnánk a Kétfarkú Kutyapártnak is, sőt az LMP-nek, Civil Összefogásnak, DK-nak, 4K-nak, és az összes törpepártnak, hisz ők még nem voltak.



Hozzáteszem, nem kell trónra kerülni, hogy lássuk a képességeiket. Pénzt csinálnak a hazaszeretetből, ennyi a Jobbik. Eladja azt, amire sokan vevők.

2013. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
"adhatnánk a Kétfarkú Kutyapártnak is, sőt az LMP-nek, Civil Összefogásnak, DK-nak, 4K-nak, és az összes törpepártnak, hisz ők még nem voltak".A Jobbik nem törpe párt.Honnan veszed ,hogy 15 éves vagyok?Ezek a pártok nagyrészt liberálisok.Magyarországnak nem kell a liberalizus!!!Ha még erősebb lenne akkor ilyen alapon minden magyar felköthetné magát és elnevezhetnénk ezt az országot "cigányiának".Ezt az országot azért hívják úgy ,hogy MAGYARORSZÁG mert a magyarok lakják és nem a CIGÁNYOK ezért kell egy olyan párt ami a magyarokkal szimpatizál és nem a cigányokkal.
2013. júl. 24. 22:45
 28/57 bumbi02 ***** válasza:
66%

Magyarországnak nem kell a liberalizmus. Na innen veszem hogy vagy 15 éves vagy, vagy csak műveletlen.


Hozzáteszem hogy a gonosz liberalizmusnak köszönheti a kuruc info hogy működhet egyáltalán...

2013. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 bumbi02 ***** válasza:
67%
No meg, ti a liberalizmusból csak annyit láttok, hogy a cigányokat nem regulázzák meg rendesen. Ez egy dolog a mai Mmagyar liberalizmusból.. Ilyen alapon én is kiemelhetnék egy dolgot a Jobbikból, és az alapján kijelenthetném hogy sz*r az egész. Például a rasszista megnyilvánulásait, vagy a homofób megnyilvánulásaikat, és ez alapján az egy tulajdonsága alapján mondhatnám hogy nem kell a magyarnak... Tipikusan feketében fehérben akarjátok látni a világot. Valami vagy jó, vagy rossz. Nem láttok átmenetet.. Majd ha kicsit felnőttök rájöttök, hogy ez nem ilyen egyszerű. Azért mert valami baloldali, vagy jobboldali még nem lesz feltétlen jó, vagy rossz. Nem ez határozza meg.
2013. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
66%

A kérdező kommentje:


Mi az ,hogy ez nem jó érv?Honnan tudod mit tenne a Jobbik?A Jobbik népszavazást tartana ,hogy kilépjünk e vagy ne.Azt honnan veszed,hogy eltörölné a vámhatárokat meg ilyeneket?Szívesen elolvasnám.



Kedves kérdező!


Ha kilépünk az EU-ból, akkor közösségen kívüli országnak számítunk, így olyan adótörvények, vámok vonatkoznak ránk, mint pl Angolára, Kínára, stb. Ehhez nem a Jobbik nyilatkozata kell, csupán érteni kellene minimális szinten a gazdaság működését, szabályozását.


Ilyen alapon nem teljesen értem, hogy te miért lennél jobb választópolgár, mint egy 8 általánost végzett roma.

Nagyjából egy szinten vagytok a titeket körülvevő világról, a gazdaság működéséről megszerzett ismeretek tekintetében.

2013. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!