Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mekkora lesz, ha...

Szerintetek mekkora lesz, ha lesz?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha esetleg az orbán kormány ismét megnyerné a választásokat 2014-ben akkor lennének tüntetések és ha igen mekkorák, [részt vennétek rajta?].

2013. júl. 28. 22:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%

Részt vennék rajta, de attól függ kinek a zászlaja alatt.

Az MSZP vörös lobogója alá én be nem állok.

2013. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem tüntetések lennének, hanem bevetnék a FIDESZ informális erőszakszervezeteként működő futballhuligánokat és hasonló elemeket. Ezt már jól bemutatták a 2006-os puccskísérletük során. De nem csak ezzel lehetetlenítenék el a kormányzást, hanem az egész általuk megszállt államberendezkedéssel, a 30 évig leválthatatlanul mindenhova kinevezett embereikkel, azzal, hogy mindent kétharmados törvénybe foglaltak, azzal, hogy a fideszes tagokból álló Költségvetési Tanács a fideszes köztársasági elnök segítségével gyakorlatilag feloszlathatja a parlamentet stb. Ezért is mondta egy közismert alkotmányjogász, meg még sokan mások, hogy a FIDESZ-t most már legfeljebb csak egy forradalom válthatja le. Ennek azonban semmi jele vagy feltétele nem látszik. A FIDESZ fiatal csőcselékével szemben a baloldal legfeljebb az egyre apadó számú nagymamákat vethetné be.
2013. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
42%
2006-ban nem ellenforradalom volt?
2013. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

2#


Igen a Fidesz mindenhova betette az embereit, némelyiket csak 7-8 év után lehet kicserélni.

Ezért, hiába jutna hatalomra egy másik párt, ezek a berakott emberek úgy alakítanák a dolgokat, hogy rossz legyen ezáltal rossz adatok is születnének.

Ezeket az adatokat következő menetben a Fidesz feltudná használni a hatalmon levő párt ellen, így valszeg győzne.

2013. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nem 7-8, hanem 9-12 évre nevezték ki az embereiket azzal, hogy kétharmadossá tették mindenütt a választást, és ha nem sikerül kétharmaddal újat választani, akkor élethossziglan maradhat a régi. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy amíg a FIDESZ fennáll, az ő hozzájárulásuk nélkül nem lehet se leváltani, se kinevezni senkit.


De csak példaként mondom, hogy az eurót se lehetne bevezetni az ő hozzájárulásuk nélkül, mert beleírták az alaptörvényükbe, hogy Magyarország fizetőeszköze a forint.

2013. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Orbán kormány, Jobbik, MSZP. Már rég az EU időszakát éljük, ők dirigálnak nekünk.


Orbán Viktor csak az ő parancsukat teljesíti, és cselekszik itthon, vigyázva arra, amit az EU mondd, nehogy megbüntessék magyarországot.

2013. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nagy tüntetések nem lennének. Az ellenzék olyan gyenge mint a harmat, pár száz fős megmozdulásokat tudtak csak összehozni. Ha lenne is valami komolyabb, nem vennék részt rajta, valakinek dolgoznia is kell.
2013. júl. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én ezekre a következőket válaszolom :

#1 nem az mszp alatt, hanem mondjuk mit szólnál ahhoz a jel hát nem mondat de szóhoz hogy : Demokrácia? :)

#2 ezzel ugyan csalódva egyet értek mert tudom jól hogy telje mértékben így van :s de valahogy szerintem ennek az országnak akkor is talpra kell állnia, ha másnem őszintén mondom, egy szabadságharccal

#6 gyanús hogy elég erőteljesen bevetted orbán maszlagját és fidesz hívő lettél, ez durva tanulatlanságra és vak hitre utál, kezdj el kicsit gondolkodni és felejtsd el ezt az eu irányít ökörséget, itt senki más nem taszít téged a porba csak az orbán-kormány

#7 tisztelem hogy munkás ember vagy de ne haragudj, bár nem tudom mi a hivatásod, könnyen lehet hogy nem sokáig :S


Köszönöm mégegyszer a válaszokat, őszintén szólva én csak egy jobb fejlődő, főként kutatás és fejlesztést támogató országra vágyom hiszen ez egy olyan terület amelyen a magyarok rég bebizonyították hogy nagyszerűek. Szeretnék fellépni a kormány ellen de sajnos így egymagába egy 18 éves diák nem sokat tud kezdeni :/

2013. júl. 29. 03:02
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmiféle lázadás. Azt a tetterős emberek szoktak, viszont azok a 2006 és 2009 közti tüntetéssorozatokban már ellőtték a muníciójukat és nem lett belőle semmi, így inkább vagy csendben maradnak vagy kimennek külföldre melózni, ahol nem kell megszakadniuk, nem kell háborút viselniük a saját kormányuk ellen és mégis 3X jobban élnek, mint itt.
2013. júl. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

nektek szar az mszp, szar a fidesz, akkor kit akartok hatalomra???? az lmp-t???

én azt sajnálom hogy beléptünk az unioba, bezártak minden gyárat, igazán leszophatna az eu...

2013. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!