Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Ti mit gondoltok...

Fideszesek! Ti mit gondoltok Lázár Jánosról?

Figyelt kérdés

Alapjáraton én is fideszes vagyok, azonban engem csak Orbán/Rogán és pár ember tart ott, mivel értékes politikusok.


Azonban vannak a párton belül, haszontalan, sőt rossz politikus mint pl. Lázár János. Ő maga a korrupció fogalma.


Nektek is van ilyen kiszemeltetek a párton belül? (Ez a kérdés kifejezetten fideszeseknek szólt)



2013. aug. 12. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Lázár János. Feljelentett egy internetes kommentelőt aki rosszat írt róla, most meg leuzsorázta Csányit... Kétszínű alak.
2013. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Milyen az az alajáraton Fideszes? Pádlógázon már Jobbikos vagy?
2013. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Fideszes, de engem inkább az érdekel egy pártban, hogy mennyire hozzáértőek az emberek, mintsem hogy jobb vagy baloldali.


Egyébként én baloldalinak vélem magam, csak Gyurcsány kicsi pártban van, Bajnai nem elég meggyőző. (Anno sajnos MSZP-re szavaztam, mert Gyurcsány volt a számomra értékes politikus, aki még mindig az, csak "kevés" mivel gyenge a pártja).


Most Fideszre szavazok, ha addig nem történik valami drasztikus. Ha mégis megtörténik, jobbikra biztos nem fogok, mivel kicsit félek tőlük.


Lehet adok egy esélyt Bajnainak.


Az hogy én hova adom a voksom, leginkább a pártkampányok során felvitelezett pontok alapján fog eldőlni. (Persze tisztában vagyok vele, hogy nagyrészt kamu, amit oda írnak, de másfelől nem lehet ítélkezni.


Ez a bal-jobb oldali hozzáállás meg egy merő hülyeség. Ezt eleve eltöröltetném, és mindenki egyoldalú lenne, mert értelmetlen, csak kettéosztja az embereket és akkor is képes jobbos lenni, ha a bal jobb, vagy éppen akkor is képes balos lenni ha a jobb a jobb.

2013. aug. 12. 17:17
 4/10 anonim válasza:
100%
Beszélgess el hódmezővásárhelyiekkel (lehetőleg olyannal, aki nem az önkormányzatnál- vagy intézményeinél dolgozik), kb. valós képet fogsz kapni. Állítólag Dr. Rapcsák polgármester úr segédje volt, úgy lett polgármester. Most épp Orbán segédje akar lenni. Afelé nyal, amerre a hasznot látja.
2013. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Anno még orbán kereste meg őt, hogy értékes politikusokra szüksége van, nem emlékszem hogy, azt hiszem talán egyszer visszalépett a fideszből mikor nem nyertek?
2013. aug. 13. 13:53
 6/10 anonim válasza:
100%
Mert nyertes csapatban akar lenni. Ami nem elítélendő, de a köpönyegforgatás az (mégis, hányan csinálják). Felfordul a gyomrom tőle.
2013. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam!


Egyébként aki meg privátban próbálkozik, ott nem olvastam végig a levelét, csak annyit hogy barom vagyok, mert baloldali voltam és fideszre szavaztam.


Mégegyszer leírom, mert látom olvasni nem tud:


Ez a BAL vagy JOBB álláspont csupán vakítás, így ha ragaszkodsz a balhoz, akkor lehet hogy ártasz, mintha az ész érvek alapján szavazol.


Látod, 2006-ban az MSZP-re szavaztam (mint sokan sajnos), 2010-ben meg a Fideszre, mivel jobban meggyőzött.


Mégis egyik bal, másik jobb oldal. Hohó most mi lesz? :)

2013. aug. 16. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik legundorytób arc az undorító fideszen belül. hajrá Jobbik!
2014. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
41%
Az édesapja Lázár György aki az előző rendszerben 15 évig volt miniszterelnök,majd MSZMP főtitkár.
2014. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

E legutolsó benyögéshez van esetleg valami forrás? (Egyikük Wiki-lapja sem említi a rokonságot. Továbbá Isaszeg aránylag messze esik Hódmezővásárhelytől.)


De gondolom, nem is tényközlés volt a cél... ;-)

2015. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!