Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért mennek ki az emberek...

Miért mennek ki az emberek folyton az utcára tűntetgetni? Azt hiszik érdekli a vezetőket?

Figyelt kérdés

Mindig mindenért háborognak. Aztán a vége mindig ugyan az. Kijön a rendőrség, megvernek pár 100 embert, és ennyi.


Mi értelme ennek?



2013. aug. 14. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor otthon kéne ülniük csendben?

Annak én sem vagyok híve, hogy szétverjék a fél várost, de a békés felvonulások igenis legyenek jelzésértékűek a politikusoknak, hogy mit akar a nép, akit ugyebár ők képviselnek.

2013. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Pont az ilyen emberek miatt tartanak ott a magyarok ahol, kedves kérdező szerinted ha már ekkora seggek a vezetőink akkor talán nem kéne valamit nekünk megpróbálni? Nem mondom, hogy mindenki menjen és reformálja meg az országot de nehogy már azokat a tizsteletre méltó embereket ítéld el akik megpróbálnak hangot adni a követeléseiknek. ( itt a normális felvonulásokra gondolok, normális emberekkel)
2013. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én meg arra gondoltam mikor felgyújtják az autókat, meg betörik a kirakatokat.
2013. aug. 14. 17:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezt jobban kikéne hangsúlyoznod a kérdésedben.
2013. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akire gondolsz, azok a csőcselékhez tartoznak! Nem tisztességesen dolgozni akaró emberek.
2013. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a vonulgatásnak semmi értelme nincs, ha én politikus lennék azt mondanám,hogy vonulgassanak csak addig sem csinálnak semmi rosszat, én meg leszarom.

De ha mondjuk megbénítják a fél várost, vagy sztrájkolni kezdenek azzal lehet valamit elérni, illetve a szétverünk mindent kategória is hatásos lehet, csak akkor meg nem kéne 3 nap után azt mondani hogy hagyjuk az egészet, hanem addig menni amíg ne történik valami vagy nem mond le az adott kormány.

2013. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
74%
Régen az emberek igenis össze tudtak fogni a jó cél érdekében, és ha az utcára vonultak, akkor annak volt következménye is. A mai világban viszont az ilyen hozzáállás miatt sajnos semmi értelme sincs, inkább mindenki ül a szomszéd konyhájában és onnan szídja a kormányt.
2013. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek, inkább robbantgatni kéne már.
2013. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!