Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Be szeretnék lépni a Jobbik...

Be szeretnék lépni a Jobbik IT-be, de többektől is hallottam, hogy emiatt hátrányos helyzetbe kerülök, pl: nem kapok munkát meg hasonlók. Mit lehet, érdemes tudni az IT-ről?

Figyelt kérdés
*Első éves egyetemista vagyok,ráadásul kettős állampolgár.Azért választanám a Jobbikot,mert az általuk hirdetett nemzeti alapelvek állnak hozzám a legközelebb.De a fidesszel is szimpatizálok bizonyos ügyekben.

2013. aug. 16. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lesz beleírva az igazolványodba és rád se lesz írva. és nem minden munkahelyen balosok, vagy liberálisok, akik CSAK ezért ne vennének fel. párttag is lehetnél, akkor is ugyanez lenne.
2013. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Beugróként ezt fejből kell tudnod: http://www.youtube.com/watch?v=U9h63FTppwo
2013. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
A Jobbik IT Magyarország legnépszerűbb és legtevékenyebb politikai ifjúsági szervezete, ha valaki emiatt hátrányosan megkülönböztet, az nagyon elmaradott és ostoba.
2013. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok,ezért gondolom a pártba még nem léphetek be.Az IT leirásban pedig az szerepel,hogy 14-30 év közöttik lépjenek ide be,majd a szükséges életkor betöltése után a pártba.De pontosan nem értem,hogy akkor mi,és hogyan működik,de érdekelne.

*Nem vagyok antiszemita

2013. aug. 16. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ismerek Jobbik IT tagokat.

Teljesen átlagosak , fiatalok.

Engem is bírnak, pedig nem vagyok "színmagyar" ,ez látszik a nevemen meg kívül is.

Szerintem egy összetartó társaság.


Fideszesekről viszont már megkaptam, hogy "az orosz megszálló sarja nem lehet magyar".


Nem érhet hátrány miatt kérdező,hisz a pártállásod a saját szuverén dolgod.

A Fidesz meg nem törhet be a Jobbik irodába adatok után kutatva.

2013. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem azért fognak "diszkriminálni", ha IT-tag leszel, hanem azért, ha felveszel egy bakancsot, egy terepszínű nadrágot, meg egy Nagy Magyarország-os pólót.

Ez azt sugallja a munkáltatód felé, hogy bajkeverő vagy....

2013. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!