Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik parlamenti...

Szerintetek melyik parlamenti pártba érdemes belépnem ha politikai karriert akarok? 22 éves vagyok, amúgy csak a Jobbik van kizárva Hol van a legkevesebb fiatal, hol lenne a legkisebb a konkurenciám ha előre akarok jutni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 00:34
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
89%
abba a pártba lépj be amelyiknek az ELVEIVEL egyetértesz
2010. máj. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
78%
Ha karriert akarsz már rég rossz. Egyébként ha ennyire tájékozódott vagy a témában mint ahogy látom, akkor a Jobbik miért nem jöhet szóba?
2010. máj. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
mert ez az egy ami szélsőséges,legalábbis a többség annak tartja.amúgy úgy is kérdezhettem volna h fidesz,mszp vagy lmp???hol van most a legkevesebb fiatal.??tudom karrierista vagyok de ne ezt írjátok hanem válaszokat
2010. máj. 23. 00:42
 4/59 anonim ***** válasza:
43%

Bocs, de nem szeretnék a saját csapdámba esni. Nem vagyok hülye egy karrieristának segíteni, hogy aztán ha esetleg befut jól a választók képébe röhögjön. Egyébként ilyen helyesírással sehol se lesz esélyed, ezt garantálom.

Egyébként a Jobbik mitől szélsőséges?

2010. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
81%
a legkevesebb fiatal én úgy látom hogy a Fideszben van. Bár az mszp-ben sincs sok természetesen.
2010. máj. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
54%

Ha karriert akarsz, akkor az MSZP-be lépj be, mert ott szívesen fogadnak. Ha leérettségiztél, és esetleg egyetemre is jársz, és esélyed van, hogy diplomás leszel, sőt, még angol nyelvvizsgád is van, akkor az MSZP-ben már csúcsértelmiséginek számítasz.


A Fideszből, Jobbikból és LMPből sajnos hamar kidobnak, ha érzik rajtad, hogy csak a karrier érdekel.

2010. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
51%

Ha csak a karrier és a pénz érdekel és nem

az ország érdeke akkor az mszp -.-"

2010. máj. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
61%
Menj az mszpbe ott jó helyed lesz! Egy selejt kis báb leszel és jó pár faszon át kell rágni magad, de fiatalként ott van a legtöbb esélyed, hogy minnél feljebb kerülj, hiszen ők most úgyis valami fantasztikus megújuláson mennek keresztül. Olyan csodálatos ez a megújulás, hogy az átlag ember észre sem veszi.
2010. máj. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
nem fogják érezni h csak az érdekel.amúgy tényleg kevés fiatal van a fideszben meg mszp-ben is???jó tudom h az mszp nyugdíjaspárt,de h a fideszben kevés a fiatal az új nekem.lmp már kilőve az túl kicsi meg mostanában minden ex-szadeszes meg greenpeaces odament szóval az telített
2010. máj. 23. 00:59
 10/59 anonim ***** válasza:
48%

MSZP!



a feltörekvő maffiózók pártja

2010. máj. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!