Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A határon túli magyaroknak mi...

A határon túli magyaroknak mi a bajuk a JOBBIKkal?

Figyelt kérdés
Tudom az ottani sajtó a JOBBIK ellen úszít (még a magyarnál is jobban ), de meg tudnátok indokolni azt megköszöném

2013. aug. 23. 12:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%
Vajdasági magyar lány vagyok. A Jobbik pontosan olyan párt, mint a Szerb Radikális párt. Idióták, ez a véleményem. Láthatjuk, hogy mi megy a kuruc.infon is. A kultúra bizony elkerülte őket is és a szimpatizánsok 90%-át. És igen, én is büszke magyar vagyok, illetve kiállok a magyarság mellett, de ettől még nem szeretném kiirtani a zsidókat és a melegeket, illetve nagyon nem örülnék annak, ha a Jobbikos képviselők Vajdaság területén handabandáznának. Aztán pedig nagy kegyesen szépen visszamennének Magyarországra és akkor mi innánk meg a levét, lásd temerini fiúk, illetve ezer másik olyan eset, ahol magyarokat vertek...
2013. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

tényleg elkerülte a jobbikot a kultúra, ja

http://www.youtube.com/watch?v=RABxWhNGtwE


esetleg ismerni kéne rendesen őket, meg 56-ot.

meg Pongrátz Gergelyt, attól, hogy még a z ember, vajdasági lány, még nem kell butának lennie

2013. aug. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó, a személyeskedés inkább vall értelmetlenségre. Ha nem tudsz rendesen argumentálni, akkor kár egyáltalán bármit is mondani.
2013. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%

igen, személyeskedés leidiótázni valakit, valamit különösen érvek nélkül, nagyon buta viselkedés.

még jó hogy megindokoltam az okát

2013. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kinek nem inge, ne vegye magára. Nem konkrét személyeket idiótáztam le...
2013. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 mustafa33 ***** válasza:
100%
Ja, kinek nem inge ne vegye magára, de ehez Hofi hozzátette azt is: de akinek inge, az öltözködjön végre fel!
2013. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az, h nacionalista párt. Ah a VMSZ az MRM a VMDK is. Nem kell nekünk még egy külföldi is... itt vannak a naprednasok is. Azokkal is elég baj van. Na de utánuk majd jönnek a demokraták megint. Jól indult a jobbik az elején, mint ah majdnem minden más párt is. Ígérgetünk, szépeket mondunk... aztán meg mikor beszavazzuk őket képviselőknek, v ne adj Isten megkapják a hatalmat, hirtelen elfelejtik amit igértek. A politika a legrosszabb gonosz és betiltanám! Nincs helye a modern társadalomban! Ennyi. Vajdasági voltam.
2013. szept. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 mustafa33 ***** válasza:
68%
Ami a sajtót illeti, felvidéken egyetlen magyar nyelvű (nem azt mondom, hogy magyar, csak magyar nyelvű) napilap az Új szó mindenkit hivatalból bucsmol, aki nem beolvadáspárti. Első közellensége a Magyar közösség pártja és mindenki aki ennek támogatója, vagy akár csak semleges viszonyban van vele és mindenki aki nem hajlandó a megalkuvó MOST-HÍD szekerét tolni, amelynek bakján Bugár Béla üll.
2013. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk, hogy a jobbik egy fasiszta párt, amely csak kínt és szenvedést hozna az országnak és a környező népeknek. Senkinek nem kell az elmebeteg háborújuk.
2014. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Igen csak el vannak itt tévedve páran. De nem baj, jók ezek a kérdések mert legalább látszik hol vannak nagy bajok még. A legfőbb probléma az, hogyha valaki a tömegmédiából tájékozódik. Akit nem érdekel a politika, az ne politizáljon és ne próbáljon okosnak tűnni. Ennyi. A kurucinfónak semmi köze a Jobbikhoz. Néha lehozzák ami a Jobbikkal kapcsolatos és tetszik nekik, de azt is ami nem tetszik. Nem tudunk mit csinálni vele, ez van, működik. De ha csak e kettő közül választhatnék, akkor inkább a kuruc mint az index.hu. Egyébként egyiket sem olvasom rendszeresen, kb. 10 féle hírportált olvasok. Javaslom nektek is.


A másik dolog pedig, hogy aki fasisztának hív egy pártot, azzal az összes embert megbélyegzi aki a tagja vagy nekik dolgozik. Miközben úgy vettem észre, hogy nem is tudják az emberek, mit jelent a szó. Nem akarjuk a zsidókat kiírtani. Ki mondta ezt a butaságot? Láttad a videót, ahol egy rabbival készítettünk interjút?


Számomra megdöbbentő, hogy milyen sötét gondolatok vannak egyesek fejében, pedig értetek is dolgozunk és nem vagyunk emberevők.

Egy Jobbikos.

2014. máj. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!