Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ez is lehet baj szerintetek a...

Ez is lehet baj szerintetek a Jobbikkal? Nem a céljaikra gondolok (sokkal egyetértek, sokkal nem), hanem a támogatóikra.

Figyelt kérdés

A Szegedi-ügy kapcsàn, és az àltalam indìtott témàban http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__3.. érkezett vàlaszok kapcsàn merült fel a kérdés:


Nem gondoljàtok, hogy a Jobbikkal az a legnagyobb gond, hogy mindenféle emberek tàmogatjàk, az értelmiségből is na meg persze a szélsőségesek is?


Van egy mondàs, miszerint aki korpa közé keveredik megeszik a disznók. Tehát amíg "megtűrik" maguk között a szélsőségeseket addig velük azonosítják az emberek őket? A műveltebb emberek nem szívesen vállalnak közösséget a "csőcselékkel". Nekem ez sem tetszik velük kapcsolatban.


2012. jún. 27. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Van igazság abban, amit mondasz. Eleinte nemek is a csőcselég gondolait azonosítottam a Jobbikkal, talán azért mert ők a leghangosabbak. Ma már látom, hogy a Jobbiknak van két féle szavazója/támogatója. Van a vitaképes, értelmes, hazájáért tenni kívánó csoport, és vannak a radikális, műveletlen, zsidózó csőcselék. Viszont nem értem, hogy a Jobbik miért nem határolódik el tőlük. Így sokkal több szavazatot szereznének, mert az átlag ember nem tud azonosulni azokkal, akik finoman szólva neo-náci elveket vallanak és hangoztatnak.
2012. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A támogatókról nem tehetnek, de arról, hogy a parlamentben zsidóznak és tűrhetetlenül viselkednek a képviselőik, arról igen.
2012. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

A jobbik is neo-náci elveket vall. Nem hallottad őket tiszaeszlározni a parlamentben? Szerinted a zsidókról azt állítani, hogy szűz lányok vérét isszák, az mi, ha nem antiszemita? És leváltották azt a pasit? Dehogy, azóta is lelkes jobbikos. Morvairól is tudjuk, hogy már a szakdolgozatában antiszemita megjegyzéseket tett. Génvizsgálat, hogy voltak-e cigány vagy zsidó felmenői?? Ezek neo-nácik.


És éppen azért azonosítják a jobbik szavazókat a csőcselékkel, mert ők a teljes jobbik szavazóbázis. A legnagyobb jószívűséggel sem lehet azt mondani, hogy értelmiségi támogatókörük is van. Rengeteg kutatást csináltak és mindig a jobbik szavazók iskolai végzettsége volt a legalacsonyabb, az összes párt szavazói közül. És ez nem azért van, mert a művelt emberek mind zsidók vagy zsidóbarátok, hanem egyszerűen az intelligens emberek átlátnak a jobbikon, és nem tetszik nekik ez a primitív célközönségnek szóló demagóg stílus.

2012. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Jobbik egy vegyes gyűjtőpárt!


Mind a tagjaik mind a vezetőik között van náci, szélsőséges és értelmes ember is!

Viszont az előbbiekből már bőven túllépték a kritikus tömeget! Magyarán már annyian vannak szélsőségesek a pártban hogy a mérsékeltek max egy új párt alapításával tudnának tőlük "elhatárolódni".


És hiába hiszi rengeteg jobbikos hogy majd rengetegen szavaznak rájuk azért mert rengetegen utálják az mszp-t és a fideszt is mert ezek az emberek nem szavaznak egy olyan pártra amiben láthatóan a szélsőségeseké a hangadó szó!

És már én is rengeteg vitát folytattam itt jobbikosokkal akik bizonygatták hogy ők nem is nácik vagy szélsőségesek... Jah, lehet! De a párt jó része már igen...


Ha vannak mérsékeltek a jobbikban akkor ideje onnan kilépniük és egy saját pártot alapítaniuk! Talán még én is kiváncsi lennék rájuk!!! De a mostani nekem már régen túlment a határon! Máég akkor is ha van pár kérdés amitvel egyetértek tőlük de abban is csak az iszonyat radikális irány a hangos...

2012. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Zoli, totál igazad van, túl sok mindenkit próbál elérni a jobbik, és így már nem fog menni. A szavazók nagy része szélsőséget akar, őrségváltást, cigányüldözést, és náluk kiverte a biztosítékot, hogy Csanád zsidó, ha tetszik, ha nem, ők pontosan azért szavaztak eddig a jobbikra, mert gyűlölik a zsidókat. +létezik egy réteg (kevesebben), aki egyáltalán nem fajgyűlölők, csak tetszik nekik ez az ősmagyar mucsa-legíny style, azoknak is kéne egy külön párt. Tényleg túl sok embert próbálnak elérni, és most már nem nagyon fog beleférni mindenki. Azt hitték azzal, hogy bedobják Csanád zsidó, majd szereznek egy újabb támogatói kört akiket nagyon zavar, hogy rasszisták és nácik, de ezzel csak azt érték el, hogy elveszítsék a meglévő szélsőségeseket. Szerintem szánalmasan kétszínűek, már várom, hogy cigányokat mikor vesznek fel, hogy még jobban bővítsék a szavazói kört. Szép lassan az is ki fog derülni, hogy támogatják a melegek házasságát.
2012. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!