Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek 2014-ben lesz...

Szerintetek 2014-ben lesz kormányváltás? Ha igen szerintetek melyik párt nyeri meg a választást?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 21:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%

Azt azért kifejthetnétek, hogy Mesterházy milyen kommunista múlttal rendelkezik. Azt meg végképp nem értem, mitől szerepelt le máris, nem is volt miniszterelnök, de még csak nem is jelölt.

Még mielőtt lepontoznátok, tényleg komolyan kérdezem, szeretek tisztán látni.

2013. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
30%

utolsó, tudod az egész mszp kommunistákból áll, kivétel nélkül! aki belép az mszp-be az vállalja a párt kommunista mszmp-s múltját, tehát kommunista!

illetve azok a pártok, akik az mszp-hez dörgölőznek (mint a kiscica): szdsz, együtt 2014, dk midn elárulják magukról, hogy tulajdonképpen ők is kommunisták! mert kommunista csaak kommunistával kavar!a keresztény-konzervatívoktól írtóznak a komcsik!

és hogy miért szerepelt le meseházy? hát egy választást elbukott 2010-ben és nem több mint gyurcsány paprikajancsija, egy báb, ez libajnaira is érvényes!

és igen, le vagy pontozva!

2013. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%
fidesznél is volt mindenki kisz titkártól kezdve mszmp-s emberig, ez teljesen mind1, amúgy nem lesz, de úgy néz ki addig sikerül kitanulni magam innen, amíg Orbánék becsődöltetik az országot
2013. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos amilyen a nép, olyan a kormány. Minimális esélyt látok arra, hogy más nyeri meg a választást, mivel az emberek többsége nem megy el szavazni, a fideszesek mind elmennek, sőt már a külföldiek is szavazni fognak majd, így folytatódik tovább az orbán-diktatúra. Ezért én országot váltok. Aki még megteheti, tegye, mert itt nincs jövője a még megmaradt értelmiségnek.
2013. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%
utolsó! hajrá, irány észak-korea! ott van remény, ott énekelhetitek szégyen nélkül az internacionálét a koreai gyilkos mini-duci-diktátorral!
2013. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó előtti vagyok. Nem Észak-Koreára gondoltam, hanem Ausztriára. Minden ilyen kommunista csőcselék vezette ország, mint pl. Magyarország is, nem élhető. Ezért Bécsben csinálom a doktorimat és ott is fogok élni. Ha minden jól megy, osztrák állampolgár leszek, és itt hagyom végleg ezt a kuplerájt, amivé ez az ország vált. :)
2013. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 tuznezo válasza:

Dehogy lesz. Viszont egy rendszerváltás már igencsak érlelődik. Akkor Orbán, Gyurcsány, Bajnai, Mesterházy, Vona mind együtt lóghatnak. No de nem úgy, mint az országház folyosóin pisiszünetben, hanem lámpavason.


Aki most elhagyja az országot, az mind gyáva féreg. Azért tart itt az ország, mert apáitok, nagyapáitok szintén gyáva férgek voltak. Aki rendrakás helyett inkább emenekül, az viszi a kuplerájt magával. Nyugaton csupa olyan ember gyűlik össze, aki előtte a hazájában nem volt hajrandó rendet rakni, inkább elmenekült a probléma elől. Még 10 év és ezek az emberek ott is hasonló kuplerájt fognak csinálni.

2013. szept. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 kleinvilmos válasza:
Ha lesz, akkor én elmegyek innen.
2013. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 gungasam ***** válasza:

Ha a "kommunistázó" hozzászólók csak egy bekezdésnyit is ismernének a kommunista elvek alapjaiból, nem neveznék az előző rendszer (és előző kormány) hatalomra jutottjait kommunistának.Csak azért?mert azok magukat annak nevezték?

Bárki aki egy keveset is olvasott a kommunizmusról tisztában lehetne vele, hogy ezt a kifejezést:"kommunista" nem egyenlő a "tolvaj politikus bagázs" kifejezéssel....

2013. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom elképzelni, hogy lenne. A Zsidesz lesz újra. Maximum nem kétharmaddal. A DK, MSZP és társai széthullottak szerencsére. A Jobbik meg MÉG kevés ahhoz hogy nyerjen(de ne így legyen). Szebb Jövőt!!!
2013. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!