Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Testőrök nélkül lehet kocogni...

Testőrök nélkül lehet kocogni szabadban? Egyre több az ehhez hasonló bűncselekmény.

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 30. 13:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Nem, már tilos. Elvégre az egyetlen bűncselekmény objektív képet ad az összes kocogó biztonsági helyzetéről.


Mi mást tenne.

2013. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Cigánybűnözés.


Nem testőrök kellenek, hanem el kell távolítani azokat a potenciális embereket akik ilyesmiket csinálnak/csinálnának.

2013. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
nem tudom, hol történik ilyen sok, de nem Magyarországon az tuti. Sok bűncselekményt annyira felnagyít a szélsőséges vagy a bulvár média, hogy az hihetetlen. Semmivel sincs több bűnözés, mint máskor, csak most megírja az újság, internet, és persze az elkövető mindig c típusú, soha nem magyar. Á, az meg sem fordul egyesek fejében! Nekem eddig 1 incidensem volt, de az sem cigányokkal, pedig ahol lakom, elég sok van belőlük, de mégsem esik bajom.
2013. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%

3# Te kamuzol, vagy magad is cigány vagy.


Én Ausztriából költöztem Nyugat-Magyarországra ahol elvileg kevés van belőlük.

És bizony akadt már velük problémám nem is egy.


Győr , egyébként gyönyörű város , egész élhető lenne nélkülük.

Győrben alacsony a munkanélküliség , egy ipari város , úgy veszem észre, hogy az életszínvonal sem olyan rossz.

De, az a cigány negyed ott az rengeteget ront az egészen.

Én már mentem rajta végig autóval , mintha egy másik országba érkeztem volna.Nagyon durva.


Azon csodálkozom, hogy eddig kibírtátok velük.Szörnyű egy népség ,felfordul tőlük a gyomrom.

2013. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%

"3# Te kamuzol, vagy magad is cigány vagy.


Én Ausztriából költöztem Nyugat-Magyarországra ahol elvileg kevés van belőlük.

És bizony akadt már velük problémám nem is egy. "


Nem kamuzok és nem is vagyok cigány. Mi problémád akadt velük? Nem lehet hogy te magad provokáltál valamivel, valahogy? Mert az esetek többségében bizony ez történik.(Kivétel mikor idős embereket vernek, mert az tényleg szörnyű, de akkor is szörnyű lenne, ha magyar követné el.) Egy szórakozóhely előtt nemrégen meg késeltek egy srácot, de annak is volt oka, egyszerűen nekiesett a cigány srácnak és minden ok nélkül szidta, mocskolódott vele. Nem a bőrszín, hanem a tettek alapján kell megítélni az embereket. De ezt nektek, velejéig rasszisták felesleges is magyarázni.

2013. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
Képzelhetem milyen kriminológiai ismeretekkel rendelkezik a szerző, ha a halottgyalázást összekeveri a nemi erőszakkal. Gondolom egy orákulumnak nincs is ilyesmire szüksége, mert bár gyanúsított és szemtanú sincsen, de ha lett is volna egy kivilágítatlan kerékpárúton igencsak nehéz bőrszínt beazonosítani. Norbinak szerintem az agyát is sikerült kellően fitté és zsírmentessé tenni.
2013. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%

Na előjött a "biztos provokálta" is, mint a kézis esetében is!


Ki a fene "provokál" amikor inkább tartanak az emberek tőlük?

2013. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

5#


Hát , egyszer az volt a bűnöm ,hogy nem dohányzom.Ugyanis cigi kellett volna nekik.

És meg akartak verni mert nem dohányzom.Sétáltam az utcán és egyszer csak megállítottam.


Egy másik esetnél az volt a bűnöm, hogy nem néztem oda, utána meg, hogy odanéztem.


Meg egyéb hasonlók.


Az a késelős storyd meg ,ahogy előadód....

Egy ,egyáltalán minek hord magánál kést?Szerinted normális egy diszkóba késsel menni?Az a cigány eleve balhét akart , azért vitt kést.


Kettő ,engem is mocskoltak szidtak eleget ,mégsem rántok elő kést és szurkálom halálra.

Ez egyáltalán nem civilizált emberhez méltó szokás.

Szóval szerinted rendben van, ha valaki megkésel valakit mert szidta , mocskolta?

Érdekes egy felfogás.....Akkor a becsületgyilkosság is rendben van szerinted?

2013. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
megállítottak*
2013. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

"Győr , egyébként gyönyörű város , egész élhető lenne nélkülük. "


Győr eszméletlenül tele van cigányokkal, most már az egész városban szétszórják őket az önkormányzati lakásokba. Itt is balhé van állandóan a cigányokkal, állandóan kötekednek, szerintem itt lesz a következő nagyobb balhé, bár a nagyobb szórakozóhelyekre nem engedik be őket, így azok biztonságosnak mondhatók.

2013. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!