Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az Együtt 2014 tényleg visszaá...

Az Együtt 2014 tényleg visszaállítaná a szolgálati nyugdíjat?

Figyelt kérdés
Normálisak ezek?Ki támogatná azt,hogy ismét 40 éves egészséges rendőrök,tűzoltók,katonák 120-200 ezres ellátással nyugdíjba vonuljanak amikor mindenki más 65 évesen?Csak azért mondják,hogy az érintettek rájuk szavazzanak?
2013. okt. 2. 13:30
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
58%

Én azt olvastam, hogy rehabilitálnák a nyugdíjas rendvédelmi dolgozókat. Ezzel egyetértek én is, nem azért, mert díjazom, hogy egészséges emberek negyvenpár évesen nyugdíjba mehettek, de jogállámban már jogszerűen megszerzett jogokat visszamenőlegesen elvenni nem elegens dolog, hogy finoman fogalmazzak.

A jövőre vonatkozóan annyit tudtam meg a programjukról, hogy a szolgálati nyugdíjjal is számolnak ésszerű keretek között.

2013. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Remélem nem állítanának vissza semmit,mert a lakosság nem díjazná,mindenki dolgozzon a 65 éves nyugdíjkorhatárig,ne legyenek kivételek.

2013. okt. 2. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Képesek lennének ilyen baromságra is, na, ezért sem szabad többek között a mostani ellenzékre szavazni :)
2013. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bajnaiék minden sok baromságot fognak igérni a választásokig- csakhogy megnyerjék, De egy ép észel gondolkodó ember ezeket már nem hiszi el. (pláne nekik nem!!!!!) Egyébként is ez rengeteg pénzbe kerűlne - miből? Ujabb adókból! Mint ahogy a bankadót is ujabb a lakosságot terhelő adókkal akarják kiváltani (helyetesíteni)
2013. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a szolgálati nyugdíjat, hanem az ingatlanadót is visszaállítanák a rengeteg megszorításukkal egyetemben. Újra eljönne a bankok, multik és a tőkések álma, egy ország, aminek a vezetése nem a nemzetét támogatja, hanem annak a kizsákmányolóit. Szerencsére a Fideszt a mai napig rengetegen támogatják, így biztos, hogy ők maradnak kormányon, így nem kell félnünk.
2013. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szlogen: választások előtt ne higgy senkinek - még anyádnak sem !
2013. nov. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!