Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek 2014-ben milyen...

Szerintetek 2014-ben milyen pártra lesz érdemes szavazni? Én ezen a téren már nagyon sokat csalódtam. Jó lenne végre egy olyan párt amelyik az egyszerű dolgozó embereket képviselné. Létezik ilyen párt?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 14:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
25%

Jobbik.


A programjából és a megnyilvánulásaiból kiderül, hogy az egyetlen értelmi magyar párt...

2013. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
17%
Az mszp,ők az egyszerű dolgozókat akarják képviselni,legalábbis most a kampányban,utána meg ki tudja...
2013. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
38%
Egyedül a Jobbikra.
2013. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
65%

Ha a szavazástól bármi megváltozna, azonnal betiltanák...

'Nuff said.

2013. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
57%

Hát a jobbikra ne. Fogalmuk sincs arról, hogy mit akarnak, csak azt, hogy mit nem. Szerintem képtelenek lennének elirányítani az országot, ráadásul az EU is elszigetelne minket, és elesnénk minden támogatástól.

A butaságukról a zsidózással-cigányozással terelik el a figyelmet.

2013. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
68%
Kétfarkú Kutyapárt, egyértelmű.
2013. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
0%

A Jobbik tényleg ígér néhány népszerű dolgot. Kár, hogy megvalósítani nem tudja. Ahol megpróbálta, ott valahogy nemcsak kibicsaklott, hanem az igazi szándék is megmutatkozott. Erőrendet teremteni. Ahol a diktátum az erő jelképe.


Látni kell , hogy ebben az ellenség kreálta légkörben csak az rúg labdába, aki bizonyos mértékig átveszi. Nem könnyű eldönteni, hogy kényszerből, vagy mert maga is így gondolja. Azt is érdemes tudni, hogy ma minden párt a kapitalista tőkeversenyt pártfogolja, és a "dolgozó ember képviselete" ma nem azt jelenti, mint 50-100 éve. Megváltoztak a körülmények. Ma az képviseli az "egyszerű embert", aki munkahelyet teremt (feladat volna bőven), igazságos újraelosztást (adó és kedvezményrendszer), elsősorban a munka, a munkafeltételek javítását célozza, hogy felfusson a termelés. Mert csak a megtermelt érték eladásából lehet infrastruktúrát, a további eredményekből, életkörülményeket javítani.


A kampány még nem kezdődött, illetve még nem érdemes választani. Jövő áprilisra sokkal világosabban lehet látni. Az erővonalakat is, a választásra érdemes pártokat is. Jelen körülmények között jó párt nincs, nem is lehet. Csak jobb, mint a másik. Ma még változhat a sorrend, közvetlenül előtte már nem nagyon.

2013. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
25%
Igazából mindegyik tök hülye, de a legjobban Bajani Gordonnal járnánk, nem mondom azt hogy hű de fasza világ lesz, de a semminél még mindig jobb és ő azért korábban is teremtett munkahelyeket meg a válságot is elég jól kezelte. A lényeg az hogy Orbánékat kipucolni innen azonnal és lehetőleg a Jobbiknak sem kell hatalmat a kezébe adni, ő velük egyedül a közbiztonság részben járnánk jól, de másban nem.
2013. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Az úgynevezett dolgozó emberek leginkább önmagukat tudnák képviselni jól szervezett szakszervezetekkel, ahogy az a nálunk fejlettebb és kulturáltabb országokban is működni szokott.

Csak ugye nálunk nem divat a szervezkedés, a munkavállalói érdekképviselet és az előrejutás, mert sokkal izgibb, amikor keresztbetehetünk a másik embernek, aztán meg vagánykodhatunk vele, hogy mi milyen kemények voltunk, mert már megint sikerült belerúgnunk valakibe.


De nem baj, ez egy ilyen hely. Ez van, ezt kell szeretni.

2013. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%

Én nem értem a 2. válaszolót, és a hozzá hasonló embereket.

Ti hol voltatok 2010 előtt? Gumiszobában?

Mert akkor se a dolgozók voltak képviselve.

Akkor most miért lenne máshogy?

Már megint ott tartunk, hogy kék helyett megszavazzuk a pirosat.


Mi lenne ha zöldet választanánk, vagy a barnát?


Hülye magyarok. (én is magyar vagyok)

2013. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!