Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Leírnátok, hogy számotokra...

Leírnátok, hogy számotokra milyen lenne egy ideális párt?

Figyelt kérdés
nagyon sokat hallani, hogy nincs olyan jelentős párt a magyar politikában, akinek a gazdaságpolitikai, társadalompolitikai terveivel, úgy az egész programjával egyetértenétek. egyébként én sem. számotokra hogy nézne ki egy ilyen párt?
2013. okt. 25. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Számomra a Fidesz ideális, teljesen egyetértek vele.
2013. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Erre nem lehet ilyen könnyen válaszolni!

Az nem elég, hogy mindenben ellentéte annak, amit a Fidesz csinál.

Inkább valamelyik nyugati ország pártjait kellene a magyar viszonyokhoz igazítani.

2013. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Számomra egy párt úgy nézne ki,hogy Jobbik-Lmp vegyítés. A Jobbiknak remek ötleteik vannak áfacsökkentés terén,amivel beindulhatna a gazdaság, mert Magyarország jelenleg fuldoklik a magas áfa,valamint az adók miatt,amivel valljuk be,nem sokra megy.. Ha csökkenne az élelmiszerár,csökkenne a szegény emberek ellátásának költsége,mert képes lenne kifizetni az élelmiszert ha mondjuk 5-maximum 10%-os áfakulcs lenne az élelmiszereken. A munkahelyteremtés terén pedig TEREMTENI kell a munkahelyeket,nem mindenféle közmunkát munkának nevezni éhbérért.. Valamint közbiztonság terén sincs sokminden rendben,hogy a mai napig nem lehet kimenni éjszaka az utcára egy felnőtt nőnek pl..Az Lmp-ben viszont az oktatáspolitika tetszik,tehát a tanulókörzetek létrehozása. Aminek meglenne a hangulata,valamint a diákok is sokkal szívesebben tanulnának,ha minden iskolához tartozna egy tanulópark,ami kifejezetten ilyenre lenne létrehozva,hogy jóidő esetén a diákok nem a tanterembe magolnak,hanem kinnt a természetbe. Valamint a zöld gazdálkodás.Magyarul megőrizni a természeti erőforrásokat,valamint alkalmazkodni a megújuló energiaforrásokhoz. Számomra így nézne ki valahogy egy normális politikai párt. Valamint ami nagyon fontos,a szélsőségek megszüntetése,és az emberek egymás iránti bizalmának visszaállítása,amit megintcsak be lehetne iktati az oktatásba,mit jelent a bizalom, és ráébreszteni az embert arra,hogy igenis szüksége van a társaira.
2013. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok. Az oktatás terén sokmindenről lehetne beszélni nagyon sokat.. De ha leírnám,arra 3 oldal sem lenne elég.
2013. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a harmadikkal.


Az LMP-ben nekem is tetszik, hogy környezettudatosak , jók az elképzeléseik az oktatás terén.

Hisz az fontos, hogy a diák élvezze is.Ne úgy, mint ma , hogy tuszkolni kell beléjük a tudást.


A Jobbikban viszont az a jó, hogy nacionalisták , hazafiak, fontos számukra a kultúra.Ami még jó,hogy "örököltek" pár baloldali tulajdonságot ,mint például a progresszív adózás támogatása az egykulcsos helyett...stb Sok dologban szükség van kicsit radikálisabb lépésekre.

2013. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyet értek az útólsóval. Rengeteg terület van ami "felújításra" vár. Bár igaz azért vannak lépések. Az exportra kéne fektetni a hangsúlyt méghozzá az élelmiszer iparban. Télire melegházakat létrehozni. A vámokat minden külföldi számára megemelni hazainak a minimálisra csökkenteni.
2013. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szóval kb amit a 3-mas leírt jah :)
2013. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

3. vagyok

akkor nemcsak én gondolom úgy,amit leírtam,ennek örülök,ezek rendbetétele után jöhetnének a kisebb dolgok. :)

2013. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Én a többiekkel ellentétben kihagynám a Jobbikot. De szerintem kéne találni valami megoldást a cigányproblémára(nem úgy ahogy a Jobbik elképzeli).
2013. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

3.vagyok :


azért szerintem lényeges szempont nagyon,hogy mondjuk budapesti diákokat biológiaóra keretén belül kivinni egy tanyára,mert mondjuk pont a tehenekről tanulnak.. és szegény gyerek nemcsak könyvben fogja látni,hogy milyen a tehén patája,hanem megnézheti a saját szemével,és ezt egybekötni egy feleléssel,hogy mondjuk ott van előtte,rámutat a tanár,és felismeri a diák rögtön,és elmondja,így hatékonyabban sajátítja el amiről tanul.

2013. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!