Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a tartalmi különbség az...

Mi a tartalmi különbség az MSZP, a DK és az Együtt-PM között?

Figyelt kérdés
Óriási helyezkedések, erőlködések, követelőzések vannak, voltak mindhárom formáció részéről, csak az sikkad el, hogy mit is csinálnának másképp, ha hatalomra jutnának. Így egyrészt csak bohóckodásnak tűnik az egész, másrészt baloldali szavazóként fogalmam sincs, hogy mi alapján döntsek. Vagy az elég döntési alapnak, hogy Bajnai kisfiúsabb, Mesterházy zömökebb, Gyurcsány meg szájbarágós és hiperaktív?

2013. okt. 28. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
ne menj el szavazni, mert akármelyik baloldali pártra szavazol, az Magyarország elleni szavazat! tehát hazaárulókra szavazol, mert az egész baloldal kommunista, hazug és multi-bank kiszolgáló, a nép ellenében vannak, az usa pénzeli az egész bagázst!
2013. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Ezeknek a neve nem méltó semmire,amit tettek ezzel az országgal,ahogy idáig süllyedt az önmagában egy tragédia,és holokauszt.Szánalom,hogy egyáltalán szabadlábon élősködnek,és vergődnek a hatalomért,mert akinek van 1 csöppnyi esze.lelép ebből a mocskos országból,a fiatalokat nem érdekli a jövőjük,hülyék ők ahhoz ,hogy átlássanak a szitán,a nyugdíjasokat meg igérgetéssel ismét megfogják nyerni magukhoz,a kissebségnek extra segély,és így tovább...(nem vagyok Fideszes).
2013. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Az első hülyeséget ír. Nem a baloldal van az ország ellen, hanem a jelenlegi kormány.

A választásokig még van idő. Kisért figyelemmel a programjukat, és az alapján dönts.

2013. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

utolsó, ne hazudj!

én az iagzat írom!

a jelenelgi kormány, a fides zkormány az egyetlen, aki nem az embereket, hanem a multikat adóztatja! te hazug kommunista!

2013. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Gusztustalan az összes Párt,egyik kutya másik eb,de mindet a falhoz,és sortűz.Nagyjából így tudok rájuk nézni,nem mint emberekre..hanem durva paraziták benyomását keltik!Ti meg csak marakodjatok egymáson magyarok,ehhez értetek.Ezért is tartotok itt.
2013. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Gyanítom, ők hárman is zavarba jönnének ettől a kérdéstől;)
2013. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
4/6. Nem vagyok kommunista, nem is voltam az soha. De nem hazudok! A jelenlegi kormány tönkre teszi a családok többségét, és lassan az országot is. Csak te a narancsködtől nem látsz. Gondolom, hogy nem a kiskeresetű emberek közé tartozol.
2013. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy a kérdés feltevőjének szavazati joga van.Tehát dönt a mi kis országunk sorsáról.Viszont én úgy gondolom nem ezen az oldalon kéne ötleteket és véleményeket gyűjteni.Akit érdekel az járjon utána a pártok saját oldalán, olvassa el a programjaikat és egész biztosan megtalálja a választ a kérdésére.Az a baj, hogy itt mindenki a másik nézeteit szidja, vagy beleköt.És kérdező ne az alapján szavazz, hogy itt mit ír neked az xy...Ha ennyire bizonytalan vagy, inkább ne menj el szavazni.De ha szavazol azt teljes meggyőződésből tedd és ne azért, mert valaki azt mondta ez, vagy az a jó...
2013. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Ja, téged meg azért vertek a szüleid mert tanultál.

Szinte látom:

"Hogy lesz így belőled kiskeresetű, ha tanulsz fiam!"

Oszt má menti is a tasli.


Kérdésre válaszolva:

Ahhoz ,hogy tartalmi különbség legyen , tartalommal kéne rendelkezniük.

Vagy már az is tartalomnak számít részükről,hogy "válcsuk le Orbánviktort!"Vagy: Én akarok miniszterelnök lenni.Nem ! Én ,én, én.

Mert kábé ennyire telik tőlük.

A programjuk pedig azon alapul ,hogy minden rossz amit a Fidesz csinál és mindennel 180 fok hátra.Miért rossz?Mert a Fidesz ötlete volt!


Nem hittem el eddig ,tényleg vannak olyan agyhalottak akik vonzódás és szimpátia alapján szavazgatnak a választásokon.

"Milyen cuki pofa ez Mesterkéltházy!Messziről látszik rajta ,hogy világéletében egyetlen szakmája a politika! Oszt sutty rá egy szavazat!"

"Jaj de aranyos ez a Bajnai! Ahogy néz az íjedt tanácstalan bogárszemeivel.Sutty rá egy szavazat!Szakember nézés."

"A Feltó maga az igazi férfiszépség!Még a 92 éves járókeretes Nyüszike néni is tűzbe jön mikor,Fletó beszél amit szexi kígyómozgásokkal kísér."

2013. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem mondjuk az is "tetszett", hogy egy 56-os megemlékezésen egy büdös szó nem esett 56-ról, aztán mikor Feri szelíden leintette az őt éljenző "szeretünk feri" szöveget skandáló tömeget...na az nálam végképp kib..szta a biztosítékot.
2013. okt. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!