Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Rasszizmus és antiszemitizmus?

Rasszizmus és antiszemitizmus?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem szidalmazó jellegű. Próbálok a saját kultúrális kereteim között maradni.


Ha a jobbik hatalomra kerül, akkor mi lesz szerintetek? Oké, hogy EU tagállam vagyunk, de okosan ki lehet játszani mindent. Hallottam, és olvastam a neten azt, hogy eléggé meleg-ellenes politikát folytat a jobbik. Emellett a zsidó embereket is kivégeznék. Legalábbis ez jött le az ifjúsági tagozatos osztálytársaim véleményéből. Szerintetek helyes, hogy fiatalkorúak összegyűlnek, és politikai tartalmú szövegekkel tömik a fejüket? Amikor az osztálytársam lett gimnáziumban, akkor még nem volt ennyire ilyen, de kb egy éve eléggé megtért.

Én mindigis azt vallottam, hogy semmilyen szélsőség felé nem jó elmenni. Mert nincs egyetlen olyan módszer sem, amivel meg lehetne oldani mindent. Helyzete válogatja szerintem... Biztos, hogy lesznek olyanok itt, akik nem értenek azzal egyet, hogy fogadjuk el az embereket, de kérem őket, hogy a véleményüket tartsák meg, vagy legalább moderálják magukat, ne úgy, mint egy ómagyar megmozduláson.

Bevallom, hogy nekem melegként elég nehéz így élnem még most is. Magyarország nem a legtoleránsabb ország ilyen szempontból. De sajnálom a zsidókat is, mert nem mondhatja akárhol azt, hogy én zsidó vagyok! A véleményem szerint a kategorizálás és a klikkesedés nem vezet semmire sem. Tényleg van olyan ember, aki azt vallja, hogy ártatlan zsidó embereket helyes volt megölnie Hitlernek? Az osztálytársaim viccelődnek ezzel a dologgal, és elég rosszul esik, mert ebből is látom, hogy mennyire nem képesek elfogadni a másikat. De ez az integrálódás hiánya szerintem. Az élet más területén nehezebb lesz valamit kezdeniük. Ti egyetértetek velem vagy nem?


Elnézést a helyesírási hibáimért, gyorsan írtam.

18F



2013. nov. 10. 21:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
18%

kérdező, nagyon butus vagy, hogy nem veszed észre, hogy a jobbik egy mszp által gyártott párt és senkit nem akarnak kiírtani csak tönkre akarják tenni az országot az mszp-vel együtt!!! amit mondanak még maguk sem gondolják komolyan!

egyetlen esélye Magyarországnak, ha a 2014-es választáson elutasítja a baloldal kommunistáit és az álnáci (de közben kommunista) jobbikot!

a fidesz az egyetlen olyan erő, ami tényleg középen van, nem szélsőséges és a magayrság érdekeit nézi, úgy hogy közben nem okoz másnak bajt (kivéve a multik, bankok, de azokat nem sajnáljuk!)

2013. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

"Hallottam, és olvastam a neten azt, hogy eléggé meleg-ellenes politikát folytat a jobbik. Emellett a zsidó embereket is kivégeznék. Legalábbis ez jött le az ifjúsági tagozatos osztálytársaim véleményéből."


Egyrészt nem kell amiatt tartanod, hogy a Jobbik hatalomra kerül, másrészt amiket írtál igen erősen túlzóak. Elhiszem, hogy nem túlrózsás a helyzeted melegként egy olyan osztályban ami a Jobbik ifjúsági tagozata, de hidd el, a világ nem belőlük áll.

2013. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
67%

Senki nem végezne ki senkit.

Ez egy nagy baromság.


Sem zsidó törvény, sem cigány törvény nem lenne.


Az osztálytársad még fiatal és te is.Bele sem olvasott a Jobbik programjába.

2013. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%

A Jobbik senkit nem fog bántani, egyre inkább laposodnak. Mellesleg ha akarnának is, akkor sem tehetnék meg, mert manapság már nem lehet csak úgy embereket öldösni államilag Európa közepén az információáramlás korában, ahol ha fingik egyet Pista bácsi Motorkapafalván, már fél órával később tudják New York-ban.


A Jobbik szimpatizánsok között rengeteg az ilyen bepörgött csudaportéka, de csak az elkeseredés szól belőlük. nem csinálnának semmit.


Beszélgettem valóban hungarista emberekkel is, akik Szálasi Ferenc tanait vallják és jóval keményebbek, radikálisabbak a Jobbiknál, de ők is a cigányság elvándorlását akarják innen, nem pedig gyilkolászni.

2013. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
56%
Hát azért nem ilyen rossz a helyzet ahogy leírtad. Tény vannak olyan emberek akik Hitlert éltetik de szerintem azok az emberek még 5-ig se tudnak elszámolni. A jobbik szavazó bázisának az ilyen emberek kis részét teszik a többi csak azért szavaz a jobbikra mert rosszul élnek és a jobbik kihasználja h zsidókra meg más népcsoportokra keni. Ezek az emberek nem szeretik a zsidókat de azért a halálukat se kivánják én szerintem. A melegekhez füződő viszonya pedig annyi ezeknek az embereknek h nem kell titkolni h meleg vagy de nem kell felvonulásokat tartani h hirdesd h meleg vagy ez a te saját magándolgod. Én nem tartozok ezekhez a szélsőséges emberekhez és én is elítélem a szélsőséget annak ellenére h nem tartozok egyik "gyűlölt" kategóriába se. Ha a jobbik hatalomra kerülne nem ölne meg senkit mert nincs rá lehetősége meg nem is akarja. A gazdasági okért a zsidókat hibáztatja és ennyi az egész. Azok meg akik tényleg úgy gondolnák h cigánynak zsidónak melegeknek stb. meg kell halni azok hál istennek kevesen vannak. Szerintem nem rosszabb a helyzet itt mint más országokban tény h a magyar nem egy elfogadó nép, de hát ez majd elmúlik ahogy fejlődni fog az ország mentalitása.
2013. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg van olyan ember, aki azt vallja, hogy ártatlan zsidó embereket helyes volt megölnie Hitlernek?"


Az ilyeneknél éppen az a lényeg, hogy nem látnak ártatlannak egyetlen egy zsidót sem. Egy olyan embert meg elég könnyű gyűlölni, akit sátánfattyának, démonszármazéknak, erkölcstelennek, degeneráltnak és gátlástalan állatnak vélünk, aki mindent megtesz azért, hogy tönkretegyen minket.

Akár hiszed kérdező, akár nem, a náci eszméket elsődlegesen nem a gyűlölet, hanem a félelem élteti. A gyűlölet csak a félelemből fakad.

2013. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
70%
Én nem támogatom a Jobbikot, de ez esetben szerintem nem a Jobbik hülye, hanem az osztálytársaid. Ők beképzelt kis görcsök, ezért gondolkoznak így. Ebben a korban még természetes. A Jobbik számlájára annyi róható fel, hogy bizony élvezik az ilyenek támogatását, hiszen a szavazótáboruk 99%-a internetnácikból áll, ahogyan azt Vona Gábor már megmondta Moszkvában.
2013. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező én jobbikos vagyok, de hadd reagáljak én is a dolgokra!


"Emellett a zsidó embereket is kivégeznék. "


Ezúgy butaság, ahogy van !!!!!


Homoszexuális téma:

Szerintem semmi baj az, hogy valaki a saját nemét szereti, de azt is lehet ésszel csinálni, meg provokálóan meg undorítóan:


http://www.youtube.com/watch?v=i8_KiXKAP18


Aki nem köti mások orrára, azzal senkinek semmi baja. Legtöbb ember egyébként tojik arra, hogy a hálószobádban mit művelsz... Nekem is vannak homoszexuális ismerőseim, akikkel jóba vagyok! De pl. azt a minden évben megrendezett felvonulást nem támogatom pont ezért, mivel a társadalom szemében is inkább provokatív, és pont nem segíti az elfogadásukat...

2013. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
93%
Noss nem ismerem a programját de viszonylag jobb oldali vagyok. Én nem vetem meg a melegeket. Szerintem a hálószobában mindenki azt csinál amit akar. A zsidókat sem gyűlölöm mindenki abban hisz amiben akar. Én a képmutató cionista pénzembereket nem szeretem. Ezek lehetnek akármilyenek de egy céljuk van a hatalom. Ezt tűzzel vassal emberi életeket nem kímélve szerzik meg és ez nem tetszik. Erre viszont ráaggatnak egy csomó jelzőt amit hárításként és védekezésként használnak fel. Ez az ami felháborít. Szerintem lehetne béke csak a nagy üzletemberek szítanak haragot hogy eltereljék magukról a figyelmet. Felőlem lehet bárki bármilyen amíg normális és a másiknak nem tesz keresztbe nem akadályozza semmiben.
2013. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
46%

Akik szomszédságában cigányok élnek és terrorizálják az egész családot azok inkább éltetik Hitlert.


A melegekkel sosem volt akkora gond mint a cigányokkal és a zsidókkal.

Kevesen tartják úgy, hogy ki kéne nyírni csak azért mert barna bőrű cigány vagy Weis nevű zsidó. Na ez a réteg ami tényleg ostoba.


A melegek elfogadhatóak ha ezt nem hirdetik. A melegség egy betegség. Beteg emberek nem hirdethetik magukat életideálnak. A rokkantakat is elfogadják mert nem olyanok mint a többi ember, nekik is vannak kerekesszékes helyeik, ez nem is okoz problémát a legkisebb mértékben sem. A melegeknek ez nem felel meg, nekik hirdetniük kell.


Cigányokból nem oktalanul van elegük az embereknek, képtelenek beilleszkedni a társadalomba hiába kapnak 100 felzárkózási lehetőséget, ingyen vizet, lakást stb... nem akarnak élni vele. Akik tényleg beakartak illeszkedni azok már rég megtették. A liberális kormány óta megnőtt a bűnözés.


Zsidók pedig állandóan perelnek, követelőznek. Abból élnek egyszerűen, hogy zsidók. Holokauszt emlékmű meg állandóan a holokauszt mánia. Gonosz dolog volt de már elmúlt, vagy még 200 év múlva is erre fognak hivatkozni?


Szóval nem azokkal van a baj akikkel jól elvagy (akár a barátaid) legyen az náci, hungarista, meleg, cigány, zsidó, hanem az:

-Adó növelő zsidóval

-Putris alkoholista, mocskos, bűnöző cigánnyal aki rádtámad

-A magamutogató női ruhába öltöző férfival

-Direkt cigányokat kereső nácikkal


Hurrá FIDESZ! Mit csinált az elmúlt 4 évben? Tömte a saját zsebét. Szavazzuk meg még 4 évre! A maradék el nem lopott pénzt pedig nem a zsidókra meg cigányokra kéne költeni hanem egészségügyre, oktatásra, utak rendbehozására. Csak, hogy a jó magyar orvosok a jó magyar 120-140.000ft-os fizu helyett inkább külföldre menyjenek 3szor annyiért.


Amíg FIDESZ meg MSZP van addig ne csodálkozzatok ha páran inkább Hitlert kívánják vissza.

Amíg nem kezdtek el a faji (meg nemi) hovatartozással foglalkozni addig ez nem okozott problémát.


Végül: Ne kelljen semmi abnormális dolgot tolerálni!

2013. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!