Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Azt meg tudnátok mondani,...

Azt meg tudnátok mondani, hogy az MSZP-ben mi a jó?

Figyelt kérdés

Mert semmit nem tudtak felmutatni sem Horn alatt, s m az elmúlt 8 évben!

Akkor mégis miért szavaztok rá?



2013. nov. 17. 16:27
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Meg a 3 éves kortól kötelező óvoda és az egész napos iskola is a cigány gyerekek felzárkóztatására lett kitalálva, nekem ne mondja senki, hogy nem. Csak az a baj, hogy teljesen egy kalap alá vesznek mindenkit, a normális magyar családok is szívnak a cigányok miatt, mert azt nem merik mondani, hogy csak a cigányoknak legyenek kötelezőek ezek a dolgok. Ehelyett mindenki egyenlően van kezelve. A mindenki egyenlő meg a világ legnagyobb kommunista hazugsága.
2013. nov. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, talán egy fokkal megfontoltabbak, mint a fidesz, nem akarnak rögtön és azonnal "mindent" megváltoztatni, csak azért, mert ahhoz lesz hirtelen kedvük és talán kevésbé pofátlanul hazudnak az emberek arcába.

De nem nagyon tudom.

2013. nov. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Éljen az összes párt! (kenyéren és vízen)
2013. nov. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

nyalni kellett a Kádár rendszerben tényleg?

és ma mitt kell?

nem volt tökéletes a kommunizmus, ezt szerintem senki sem állítja, de az is tény, hogy sokkal jobban élt az átlagember, mint ma

és a politika ebből táplálkozik

szerintetek kit érdekelt, hogy mit fejleszt vagy mit tesz zsebre a Kádár brigád, mikor volt rendes munkahelye a többségnek és nem is kerestek rosszul (az árakhoz képest)?

az átlagember csak ezt érzi és ezért megy el szavazni rájuk

aki ma hőbölög a rendszer miatt, az nem élt akkoriban jól, ami azért nem volt annyira gyakori, mint azt páran megpróbálják lefesteni

nem vagyok kommunista, de akkoriban sokminden jobb volt, mint most a Viktorkánál meg előtte a Fletónál

2013. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
nehany evtizedre vissza emlekezni CSAK A JORA emlekszem. Fiatal voltam es a koszvenyem sem bantott meg akkor..
2013. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Közel negyed századdal a "rendszerváltás" után komoly nemzeti ellenállásra van szükség - egyébként Magyarország palesztin sorsra jut, földjeinket idegenek szerzik meg, s magunk szolgák leszünk.
2013. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
És kit érdekel a köszvényed?Talan a kapitalizmus az oka annak is?
2013. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

#37


olvasni is nehezedre esik te idiota ..

2013. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Akkor magyarázd meg hogy jön ide a köszvényed meg az hogy én mit olvasok. Kiváncsi vagyok.
2013. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Talan a papai proli, ferko meg felesege klara biztosan eltudja mondani
2013. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!