Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek lesz kommunista...

Szerintetek lesz kommunista világforradalom?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a társadalom óriási része él szegénységben, miközben kevesek meg dúskálnak. Pl. Magyarországon 4,5 millióan élnek szegénységben. Szerintetek reális, hogy az egész világon fellázadjanak az emberek azok ellen, akik bitorolják az emberiség vagyonának nagy részét? (Ezt kicsit hülyén fogalmaztam meg, de érthető, asszem.)

2013. dec. 5. 02:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hol a francban élnek itt 4,5 millióan szegénységben ?? jól benyeled a komcsi propagandát
2014. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mióta világ a világ soha nem volt az,hogy két ember valamely dologról ugyanazt értette gondolta volna. Márpedig a Föld hátán most egy kicsivel többen vagyunk kettőnél. De lásd mennyire rugalmas vagyok a gondolkozásban. Tételezzük fel,hogy egyszer mégis bejön az az Izé amit némelyek szeretnének. Kommunista világforradalom. Működik is majd egy ideig. Aztán baj lesz. Tudod miért? azért mert vezető ott is lesz... az is ember lesz.Az ember pedig mindenestől önző.csak saját javát fogja nézni,és akkor kezdődhet előlről minden.

De ne hagyjátok magatokat tőlem megzavarni. Álmodozzatok csak tovább. Szép álmokat. Pompás csókokat,szakállas angyalokat.

2014. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz, a kommunizmus már a 20- adik század elején is meghaladottnak bizonyult, csak a Leninhez hasonló őrültek eltávolítottak azokat, akik ezt mondták.
2015. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!