Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik fanatikusok miért...

Jobbik fanatikusok miért utálják ennyire a cigányokat?

Figyelt kérdés

Legtöbb Jobbik fanatikus cigánygyűlölő.

Pedig a párt tagjai között is vannak és a párt sokat szidja őket és foglalkozik a cinágybűnözéssel stb, de nem a fajgyűlölet a céljuk, szerintem.

Halkan megjegyzem, hogy Vona felmenői között is valószínűleg lehetett egy kis keveredés, vannak olyan arcvonási ami erről árulkodik, persze egy átlag embernek ez nem biztos, hogy feltűnik. Szóval így egy kicsit abszurd nekem.



2013. dec. 14. 02:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Meggyőződésem, hogy az emberek túlnyomó többségének nem a cigányok bőrszínével van gondja, hanem a viselkedésével. A cigányság 700 éve jelen van hazánkban, az emberek pontosan tudják hová tegyék őket. Valaha a kisebb "tyúkpereket" a csendőr lerendezte két pofonnal, a szocializmus alatt dolgozott a cigányság, a "demokrácia" pedig szép szavakat, "jogokat" adott de semmi mást. Ma ha panaszkodik - netán meg is védi tulajdonát - a vidéki lakosság, kirekesztőnek hívják, kioktatják, tolvajt "megélhetési bűnözőnek" nevezi. Szégyellje magát a buta parasztja - mondják a jogvédők - mert szeretné élvezni a jószágát, terményeit, és kirekeszti, szegregálja szegény romákat.
2013. dec. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Elég,ha jóérzésű állampolgár. Nem kell ahhoz jobbikosnak lenni.
2013. dec. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Pártállástól függetlenül mindenki utálja a cigányokat, aki látott már néhányat életében.
2013. dec. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tudom mit éreznek ilyenkor az emberek, de nevetséges, h azt gondolják, h a cigányokat csak a Jobbikosok utálják.

Azon meg főleg jókat szoktam nevetni, mikor jönnek azzal, h csak a válság miatt ilyen erős a szélsőség, ha majd kilábalunk a válságból minden második város cigánysátrat akar majd a belvárosba....

Na persze:DD

Annyira naivak, de annyira és komolyan elhiszik magukról, h mekkora értelmiségiek....

2013. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 intrepid ***** válasza:
76%
Majd ha a rózsadomb is tele lenne putrikkal, kiváncsi lennék, hogy mennyi cigányvédő, megélhetési politikus lenne. Azonkívül nem lennének a másoknak megfizethetetlen alapítványi iskolák, ahova járatják a gyerekeiket ezek, hanem azok is mennének haza, hogy most ez lopódott el, másnap meg hogy az.
2013. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Felmérések szerint a Jobbikosok csak egy kicsivel utálják Jobban a cigányokat, mint a Fidesz és az MSZP szimpatizánsok.


Például az MSZP is szeretett volna ilyet:

[link]

Hogy miért vetették el az ötletet azt nem tudom.

2013. dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Na most van az, h könnyesre röhögöm magam:D:D:D:D

A mocskos baloldali rasszisták, hát van még lejjebb?:D:D

2013. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Milyen Jobbik fanatikusok? Én egyik pártért sem vagyok oda, a Jobbiknak a programja meg abszolút megvalósíthatatlan. Amellett felháborít, hogy Iránnal barátkoznak és idegesít ez a turul madár szövetség, meg hogy Trianont töröljék el. NEM FOGJÁK SOHA ELTÖTÖLNI, majdnem 100 éve volt, foglalkozzanak inkább a mostani helyzettel. Na de és most jön a de, én is utálom a cigányok 90%-át. Miért? Mert nem tudnak integrálódni, büdös nekik a munka és igenis VAN cigány bűnözés. A Jobbik ebből a szempontból jó, hogy elismeri, igenis van cigány bűnözés. Amit tenni akarnak, az meg kifejezetten pozitív, eszméletlen pénzeket szeretnének fordítani az oktatásukba és igen ez az egyetlen megoldás. Aki azt mondja, hogy a Jobbik ki akarja telepíteni őket, vagy hogy elveszi tőlük a segélyt, az olvassa már el a programjukat és még 1-szer mondom, nem vagyok Jobbikos, nem vagyok semmilyen párt híve, csak tájékozódom a világban.
2013. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

"A Jobbik ebből a szempontból jó, hogy elismeri, igenis van cigány bűnözés."

És mire megyünk vele, hogy a jobbik "elismeri"?

2013. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
A kérdésre meg: minden becsületesen dolgozó, jóérzésű magyar ember utálja a cigányt, és nem nyughatik, míg az utolsó naplopó senkiházit is ki nem zavarja az országából. Ezek bizony tények.
2013. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!