Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik fanatikusok miért...

Jobbik fanatikusok miért utálják ennyire a cigányokat?

Figyelt kérdés

Legtöbb Jobbik fanatikus cigánygyűlölő.

Pedig a párt tagjai között is vannak és a párt sokat szidja őket és foglalkozik a cinágybűnözéssel stb, de nem a fajgyűlölet a céljuk, szerintem.

Halkan megjegyzem, hogy Vona felmenői között is valószínűleg lehetett egy kis keveredés, vannak olyan arcvonási ami erről árulkodik, persze egy átlag embernek ez nem biztos, hogy feltűnik. Szóval így egy kicsit abszurd nekem.



2013. dec. 14. 02:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Ismerkedj meg velük és megtudod.
2013. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 M.r Frakk ***** válasza:
66%
Lehet hogy neked ez meglepõ,de szinte mindenki utálja a cigányokat.. Hogy miért? Azért mert ,nem dolgoznak,lopkodnak,és ráadásul lassan egy cigánynak több joga van mint nekem a saját hazãmban... Ha egu magyar megver egy cigányt az rasszizmus... Ha eg cigány ver egy magyart akkor az csak agresszív véleménycsere.. Ebben (és szinte mindenben ) egyetértek a jobbikkal.. Szebb jövõt!
2013. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

"Jobbik fanatikusok miért utálják ennyire a cigányokat?"

Költözz oda a cigányok mellé és rögtön megérted.

2013. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

Én is utálom a cigányokat, pedig nem vagyok egyik párt híve se.

Amúgy Orbánban is van egy vonyiga, elég csak megnézni az orrát.

2013. dec. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%
nem csak a jobbikosok rühelik azokat
2013. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sok cigányt ismerek,akik nem dolgoznak és vállalkozásuk sincsen és mégis jól élnek,luxus körülmények között. Nem tanult,főiskolát,egyetemet végzett cigányokról van szó. Sőt olyanokról,akik jó ha szakmunkás iskolát elvégezték. Feltűnő,hogy erre a cigány társadalomra az illetékes hatóság nem emeli fel a figyelmét. A szerencsétlen Magyar,aki húzza keményen az igát,napi 10-12 órában a munkahelyén,hogy eltartsa a családját,fizesse a hitelét,csekkjeit az meg nincsen megfizetve! De a cigány kap az önkormányzattól lakást,pénzt,segélyt stb,de a Magyar semmit nem kap! A Magyar lóf@aszt kap a se..ébe!

Ezt tapasztalatból írom! Tanultam szakmát,érettségim van, nyelvet is beszélek,dolgozom tisztességesen,de még sincs annyim mint annak a cigánynak,akinek munkahelye nincsen még beszélni,viselkedni sem tud normálisan. Hol itt az igazság? Azért tanultam és azért dolgozok ,hogy egyik hónapról a másikra éljek ,de a cigány meg vígan éli életét mert eltartatja magát az országgal? Gyártják a cigányok a gyerekeket ész nélkül! Sok Magyar meg gyereket sem mer vállalni a kilátástalanság, a bizonytalan jövő miatt! A cigány nem dolgozik és mégis jól és a magyar dolgozik és mégsem él jól! Hogy is van ez kedves kérdező? Hajrá Fidesz vagy Hajrá MSZP? Esetleg Hajrá LMP vagy más olyan párt,akik mindezt szó nélkül tűrik? Köszönöm szépen NEM!

2014. jan. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!