Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Meddig lesz még a Fidesz a...

Meddig lesz még a Fidesz a vezető jobboldali és az MSZP a vezető baloldali párt?

Figyelt kérdés
Szerintem sokan már unják őket, de egyik alternatíva sem tud megerősödni.

2013. dec. 20. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem unalom kérdése, hanem észbeli képességé. Jelenleg két oldal van (egyébként ez nem igaz, csak igaznak hazudják). Mindkettőn több párt van, közülük a nevezetteket favorizálják a legjobban. Amint mások ennél többet, jobbat tudnak előadni, úgy ők lesznek a vezető párt az adott oldalon.
2013. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem sokáig... ez a két párt bizonyította a legjobban az alkalmatlanságát az elmúlt két évtizedben
2013. dec. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Brandon41 ***** válasza:

Ez egy öt éves kérdés, de a mai helyzet már az hogy a Jobbik a vezető baloldali párt, neki van a legnagyobb szavazó tábora a baloldalon. Az MSZP pedig szövetkezett egy teljesen lényegtelen párttal a Párbeszéddel.

Én jobban örülnék egy Jobbik-LMP szövetségnek, ezzel akár a Fidesz tényleg meg lehet szórítani. De ma már szerintem az MSZP-t, DK-t kikellene szedni a parlamentből, és helyükre a momentum, és hasonló újabb pártok (pl két farkú kutya párt,megnéznék egy csirkét a parlamentben).

2018. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!