Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért akarja megmutatni...

Orbán miért akarja megmutatni a világnak?

Figyelt kérdés

Meg akarja mutatni ki és mi ő.


Egykulcsos adó, még az EU nem tetszésére sem vonta vissza.

Beszól az IMF-nek, mintha valami nagyhatalom vezetője lenne.

Milliókat szór az olimpiai helyekért, úgy gondolva, hogy én megmutatom hogy többet adok mint anno az meszp, sőt többet mint a világ bármelyik más országa.

Magyarország hivatalos nevének megváltoztatása, alkotmány módosítás. stb


Orbán miért ennyire hatalommániás? Miért hiszi azt, hogy ő és a pártja felér bármelyik nagyhatalom vezetőivel? Van különbség, és a nagyhatalmak vezetői azért mégsem a nemzetellenességben látják a dolgok megvalósítását.

A törikönyvekbe akar bekerülni, vagy mi a célja?



2012. aug. 19. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Egykulcsos adó, amit a nép akart, igazságos adózás, tudod... Vagy nálad az az igazságos, hogy aki sokat keres, az nem elég, hogy arányosan többet adózik, neem, azon felül is fizessen? Ezt kommunizmusnak hívták, nem jött be.


Az IMF beszólás egy állatság, ezt teljes mértékben aláírom.


Milliókat szór? Végre elismerik a nyertes sportolókat... A világ bármely más országa szöveg meg álságos duma, ugyanis köze sincs a valósághoz. Vannak országok, mik 5x többet fizetnek.


Alkotmány módosítás volt a kampányuk alapja, szóval nem igazán értem, ezen miért kell meglepődni. Végre egy párt, ami legalább egy-két pontot beváltott a programjából...

2012. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Sir Butcher: Sehol a világon nincs egykulcsos adó. A progresszív adózás nem kommunista duma,hanem ésszerűség,és igazságos. Az államnak bevételre van szüksége. Aki magas jövedelmű, az ne a kiskeresetűek kárára nyerészkedjen. Mert ma ez történik az országban.

A sportolók kaphatnak jutalmat,de ennyi már túlzás. Ezt nem érdemlik meg.

Nyertek az Olimpián? Igen,de erről pár hónap múlva legfeljebb a sportberkekben beszélnek,más elfelejti őket.

Az külön szemétség,hogy egész életükben évjáradékot kapnak. A semmittevésért többet vágnak zsebre,mint 3 másik tisztességesen dolgozó ember.

2012. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Orbán egy dicsőségre és hatalomra vágyó szélhámos. Ebben a nehéz helyzetben amiben most vagyunk az Ország vezetésének minden erkölcsi és anyagi erejével a gazdaságélénkítésre és a munkahelyteremtésre kellene koncentrálni! Ez mindennek a kiindulási pontja ez húsbavágóan kényszerítő és szükséges, (nem közmunka! az nemfizet adót csak viszi az adófizetők pénzét!) Ha ugyanis a gazdaság beindul és új valódi munkahelyek jönnek létre akkor ugye egyre több ember fizet adót ha több ember fizet adót van pénz mindenre, további gazdaságélénkítésre újabb munkahelyek létrehozására állami beruházásokra, a több dolgozó ember többet vásárol felpörög a kereskedelem a gazdaság. Nos Orbán ezt nem látja vagy nem akarja látni? Ez az ember alkalmatlan egy ország vezetésére! Még egy vidéki kócerájt sem lehetne rábízni ilyen tudás és mentalitás birtokában ami neki van! egyszerűen nincs reális rálátása sem neki sem a körülötte levő szakembereknek az Ország szükségszerűségeire. Egy álomvilágban él minden realitástól távol, az önmegdicsőülés és a hatalomvágy világában, és az ő jobbkeze Matolcsi sem különb nála semmivel a tündérmese projektjével. Minél tovább marad annál nagyobb károkat okoz, amit ő csinál azt úgyhívják hogy rablógazdálkodással egybekötött hatalomszerzés! Ezeknek az Olimpiai sportolóknak elosztogatott százmilliók is az ő álomvilágát vetítik elénk. Felelőtlen és hebehurgya!
2012. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pro Patria ***** válasza:
85%

4 évente egyszer kifizetni pár tíz, száz millió forint, nem egy megterhelő dolog. Eddig is így volt, most csak megemelték. Plusz a legutóbbi olimpia karcsú eredménye okán alig ment rá pénz, most ahelyett is lehet költeni:) Nehogy ez üssön lyukat a költségvetésbe.


"Az külön szemétség,hogy egész életükben évjáradékot kapnak. A semmittevésért többet vágnak zsebre,mint 3 másik tisztességesen dolgozó ember."

- Sportolsz te annyit, mint ők? Napi szinte, 6-8 órákat, 4 éves korod óta? Tudod, mennyibe kerülnek a profi sportfelszerelések? Nekik ez a fizetésük, nincs egyéb bevételi forrásuk.

2012. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Egykulcsos adó: Észtország, Románia, Szlovákia. Csakhogy a legközelebbi egykulcsosokat mondjam.

IMF: Teljesen diplomatikusan járt el , nem értem, hogy ezzel konkrétan mi a gond (ha valami nem tetszik, akkor el kell fogadni?).

Olimpia: Ha a sportolók csak az adott sportból élnének meg, akkor tényleg ez az összes bevételi forrásuk, maximum személyi edzőnek mennek el (az is munka és az se keres sokat), így ha belegondolsz, hogy kap 10 milliót 4 évente (~ 200k havonta), már nem is olyan sok. 35 millió is pont annyi, amennyit ér szerintem (nem beszélve arról, hogy az idegesítő és irigy családtagok biztos lenyúlják a felét). Én inkább azt mondom, hogy a sportolóinkról beszéljenek, ne a díszcelebjeinkről.

Magyarország: Nevét már rég ideje volt, körülbelül a rendszerváltáskor kellett volna népköztársaságról közvetlenül Magyarországra változtatni.

Alaptörvény módosítás: Számos alkotmány-módosítás történt a rendszerváltástól, ez nem új dolog.

2012. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
ha te az osztályban kuksolsz a sarokban és leordítanak az osztálytársaid hogy "kussoljál", te szótfogadsz és kussolsz vagy kiállsz magadért?
2012. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
eszem ágában sincs védeni a fideszt,de tényleg ilyen fiatalok vagy ilyen hülyék vagytok,hogy a fideszt okoljátok,mikor nyilvánvaló,hogy a mszp*szdsz hozott ilyen szarba minket. ?!
2012. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Brutálállat ***** válasza:

Nem tudom hány éves lehetsz,de elég primitív vagy ha még mindig 8 évezel és nem látod,hogy mi folyik itt 2 éve.

Ezzel nem védem az előző kormányt mert az is lopott,de legalább hagyta az embereket valamennyire megélni.

40-50% esett az életszínvonalam az utóbbi 2 évben viszont a gyűlöletem 1000% százalékkal fokozódott Orbán és barátai és a fideszesek ellen akik ezt az egészet összehozták.

Se nekem se a gyerekemnek se a családomnak nincs jövője,pedig nincs hitelem....két autóm és családi házam van.

El kell innen menni. Maradjanak itt a FIDESZESEK és a trágya dombon kiabálhat az Orbán,hogy én vagyok a kakas.

Az utolsó KAPCSOLJA LE A VILLANYT.

Ez a véleményem erről a szar országról.

2012. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8 év nem múlt el nyomtalanul ... államadósság felét ők szedték fel, 8 év alatt szedték össze, ha kell adom a linket ahol ellenőrizheted tételesen! A másik magas államadóságot növekvő kamatok terhelik amit Simor A Magyar Nemzeti Bank államtól független elnökének köszönhetjük. Szal biztos lehetsz benne h. nem 2 év alatt jutottunk el idáig ... eddig is rossz volt, most se jobb , de ettől csak rosszabb lesz ha tovább növekszik az adósság
2012. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!