Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nektek mi a véleményetek,...

Nektek mi a véleményetek, szerintetek ki fogja megnyerni a jövő évi választásokat, és miért?

Figyelt kérdés

2013. dec. 21. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
A Jobbik. És miért? Mert az MSZPsek kezdenek kihalni a Fideszt meg amúgy sem támogatja már senki.
2013. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Jobbik, mert a többi párt vagy Fideszes vagy MSZP-s, bármi is legyen a nevük.
2013. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
a fidesz, mert az egyetlen releváns kihívója a demokratikus ellenzéki összefogás, és ők totál töketlenek ahhoz, hogy nyerjenek
2013. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

#1, #2:

A Jobbik a jelenlegi politikájával soha nem fog tudni nyerni. Természetéből adódik, hogy a társadalomnak csak egy kis részét tudja megszólítani, lefogni.

Az, hogy a párt népszerűsége látszólag növekszik, nem az ő érdemük, hanem az alacsony életszínvonalé. Ha az emberek rosszul élnek, mindig hajlamosabbak a legdemagógabb párt felé hajlani, és persze szükség van egy bűnbakra is - mert persze, mindig a más hibája, ha valami rosszul megy.


A kérdésre:

A Fidesz fog nyerni, de kizárt, hogy megint 2/3-dal. Nem azért, mert én azt szeretném, vagy mert szeretem őket, hanem mert simán ez van. A legtöbb emberig még nem jutott el, hogy hányezer sebből vérzik ez az egész, mert képesek úgy kommunikálni, hogy az, aki az átlagos szinten foglalkozik a politikával (híradót néz, elolvas egy-két hírt, és a saját bőrén érzi, mit hoznak az évek) ne vegye észre, hogy a felszín alatt mennyire tönkre van téve minden.


De komolyan: egy átlagos embert mit érdekli az Alkotmánybíróság? A bankok? Brüsszel? Az ombudsmanok?


Ő csak annyit lát (annyit mondanak neki), hogy a csúnya bank viszi a pénzt, a csúnya multi árat emel, a csúnya Unió rosszat akar. Van viszont rezsicsökkentés, talán csökkent is valamennyivel a számla, hallja, hogy többet keresnek a pedagógusok - de hogy ezt kik és főként miből finanszírozzák, már nem érdekli.

2013. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Én azt tudom, ki lesz a vesztese a jövő évi választásoknak:


MI.


És ezt a győztes kilététől függetlenül....

2013. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%
A Fidesz fogja nyerni.300 ezer külhoni magyarok is szavazhatnak így akár csalni is tudnak ha kell.
2013. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű győztes nem lesz, csak részeredmények, aztán az kerül hatalomra, aki szövetséget tud kötni egy vagy több párttal.
2013. dec. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3%
Ha az ellenzék normálisan össze tudna fogni akkor talán ők! A jelenlegi helyzet szerint sajnos a fidesz. Bár szerintem ezt a hatalmat az ország érdekében el kéne zavarni,bármilyen töketlen is az ellenzék. Lehet hogy furcsán hangzik de a jobbikot csak azok akarják,akik tudtukon kívül rosszat akarnak az országnak!
2013. dec. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Továbbra is, az immár 70 éve uralkodó, kommunista burzsoá oligarchia nyuvasztja majd a társadalmat!
2013. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Leving ***** válasza:
Természetesen az a párt, amelynek képviselői a kormányban sok jót tettek az országgal, a magyar nemzettel. :) És magasan! És ez még nem fordult elő soha! Úgyhogy ...
2013. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!