Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártra szavazol 2014-be...

Melyik pártra szavazol 2014-ben és miért?

Figyelt kérdés
Egy rövid indoklással.
2013. dec. 30. 20:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
#9: nem volt államcsőd. Maga Orbán is elismerte, hogy Bajnai jó állapotban adta át a gazdaságot, konszolidációban pedig bajnokok vagyunk. A "szakadék széléről rángattam vissza az országot" című süketelés neked és a többi hiszékenynek szól.
2013. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
Egyikre sem, otthon maradok. Mindegy, melyik komcsi banda lesz éppen hatalmon. (Egyébként, maradnak a narancsbolsik, ez biztos.)
2013. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Európai Baloldal - Munkáspárt 2006

1, hiteles

2, a szegény többséget támogatja

3, tiszta a keze

4, értelmes, erőszakmentes programja van

5, igazuk van és a gazdasági-társadalmi-politikai történéseket előre látják

2013. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%

Valamelyik kis pártra - talán LMP vagy a Kalózpárt.

Az kizárt, hogy a FIDESZ vagy MSZP tőlem voksot kapjon. Ha így megy tovább ugyanolyan 2 párti rendszerünk lesz, mint az USA-nak - köszi, de én abból nem kérnék. A Jobbik sem igazán szimpi, elég óvodapolitkája van (nem nyilatkoznak a médiának, kurucinfó, ZagyvaGy, Gárda, stb.). A DK és E2014-ben semmi újat nem látok - a kampányarcaik mögött egy csomó karrierista fiatal, ugyanazok mint a FIDESZ 20 éve. Én ugyan nem asszisztálok abban, hogy megint a hatalomra jutassunk egy olyan genericáiót. Van még a Szili Katinak meg Torgyán Jóskának is valami mini pártja, de ha nem aktívak meg nem veszik komolyan a választást, akkor felesleges rájuk szavazni - talán arra számítank, hogy majd a családi kör voksaiból bejutnak? Hát ilyen kizárásos alapon maradt a fenti kettő. Az LMP mellett pozitívumnak talán a zöld-politika hozható fel, a Kalózpártnál meg a jogi hozzáértés.

2013. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme kis pártokra szavazni, mert csak a nagyok képesek választást nyerni, vagy az ellenzéki összefogásra vagy a fideszre. Én az ellenzéki összefogásra szavazok és az nyerné el a tetszésemet ha Bajnai lenne náluk a miniszterelnök, mert a jelenlegi pártok közzül én csak bajnait látom alkalmasnak egy átfogó reform eredményes végrehajtására.
2013. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
49%

" #3-mas idetrollkodott, hogy belerúghasson egyet az ellenzékbe, de azt már nem bírta kinyögni, hogy ő kire szavazna :)"

Problem?

Én nem kérek az irigyekből az uszítókból! 60 éve ebből élnek betegé tették a társadalmat ...

2013. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%
MSZP-E2014-re szavazok, Bajnai miatt, ő a legnormálisabb politikus ebben az országban!
2013. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
9%
Szovjetunió Kommunista Pártjára szavazok 2014-ben! Miért? Mert ez a legnormálisabb értékrend !!! Áve Cézár!
2013. dec. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%
MSZP-EGYÜTT. Nem látok jobbat.
2013. dec. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
77%
a szabadkőműves MSZP-E2014 pártra
2013. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!